Levadia kangelaseks kerkinud Kirss: ma ei teadnudki, et Savic minema saadeti, sest olin mängus sees (0)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Premium liiga viimases voorus FC Flora vastu kaks väravat löönud ja FCI Levadia seitsmeaastase pausi järel Eesti meistritiitlini aidanud Robert Kirss rääkis mängu järel, et ta ei teadnudki, et peatreener Marko Savic sai teisel poolajal punase kaardi ja saadeti väljaku äärest minema.

Marko Savic ei saanud kolmapäeval, kui Levadia kaotas Florale koguni 1:5, meeskonda tervislikel põhjustel juhendada. Levadia kapten Brent Lepistu märkis siis, et Savici puudumine andis tunda. Kas täna käisid mingid mõtted peast läbi, kui Savic minema saadeti? "Ta saadeti minema? Ma ei teadnudki," imestas Kirss mängu järel. 

Kui talle öeldi, et Savic eemaldati pärast Rasmus Peetsoni punast kaarti, vastas Kirss: "No siis saadeti õigusega minema. Mis kuradi punane kaart see oli ... noo halloo? Ma ei teadnud, et ta minema saadeti, ma olin mängus sees."

Kirss märkis, et Levadia kontrollis ja kordagi ei tekkinud mõtet, et tiitel libiseb käest. "Ma arvan, et esimene poolaeg oli meie kontrolli all, aga poolaja lõpus väike eksimus ja nad kasutasid selle ära, mis muidugi näitab Flora kvaliteeti. Teisel poolajal õnnestus jälle ette minna ja siis oli vaja seisu hoida, punane ka ja siis oli vaja kannatada. Me kannatada oskame ja see näitab meie sisu.

REKLAAM

Ma arvan, et mäng oli võitluslik ja agressiivne, aga see on ka loogiline, arvestades kui palju oli kaalul - meistritiitel. Kui lähed poolkõvaga peale, siis võib juhtuda nii, nagu juhtus eelmises mängus - sõidetakse lihtsalt üle. Täna näitasime, et oleme kohal ja tiitel on meie.

Ma läksin väljakule selle mõttega, et tiitel on käes. Kui ma väljakule lähen, siis peab käes olema. Ei saa midagi tagasi anda. Ma tegelikult vaatasin kella, kui oli 87. minut ja seis oli 2:1, aga nad lõid ühe tagasi. Milles probleem? Rahulikult lõpuni ja meie oma!"

Kui raske oli esimest mängu pingilt alustada? "Spordimehena ikka raske, sest alati tahad alustada ja mängida. Ma usaldasin oma meeskonda, standardolukorrad rikkusid mängu ära, aga ei midagi. Muidugi ma ei olnud rahul, sest tahtsin mängida, aga see oli treeneri otsus ja mul ei ole midagi selle vastu, sest usaldan oma meeskonnakaaslasi."

Mida treenerid kahe mängu vahel rääkisid? "Mina teadsin täpselt, mida on vaja teha ja mis toob tulemuse. Lihtsalt kinnistati tervele meeskonnale natuke paremini, anti väga selgelt õiged signaalid ja mängijad said aru, mida on vaja teha, et tulla meistriks."

Kas ilm ja lumine väljak soosis pigem Levadiat? "Jah, me oleme tugevamad. Järelikult soosis. Duellides oleme tugevamad. Võin öelda, et see sobis meile, sest seda peegeldas ka tulemus."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK