Legioni peatreener Belov pärast hävitavat kaotust: ei oodanud kerget mängu, aga eeldasin, et suudame mingit vastupanu osutada (0)

Foto: Andrei Smetana

Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalis alistas Narva Trans kindlalt 7:0 Tallinna Legion ning jõudis järgmisesse ringi. Legioni peatreener Deniss Belov ei oodanud, et tema hoolealused Premium liiga klubi vastu niimoodi hätta jäävad.

Legion peatreener Denis Belov pärast kohtumist.

Kindlasti tulite suuremate ootustega täna mängule. Mis siis juthtus?
Ma arvan, et kaks esimest väravat löödi suluseisust. Psühholoogiliselt tapsid meid sellega. Ma arvan, et see oli mängu võtmekoht, kui me kahe väravaga taha jäime. Teine poolaeg oli hoopis teine asi. Panime kõik mängu ja proovisime rünnata, siis saime neile rohkem vastu.

Meil endal olid ka päris head kolm võimalust, mis jäid löömata, aga see on jalgpall. Ma ei oodanud kerget mängu, aga eeldasin, et suudame mingit vastupanu osutada. 

REKLAAM

Kaks uut meest (Semjon Beljakov ja Stanislav Goldberg) tegid juba Esiliigas nädalavehetusel debüüdi. Kuidas nemad meeskonda sulandunud on?
No see oli alles teine mäng. Treeningutel on kõik korras, aga mis puudutab mänge, siis siin tuleks vaadata natukene. Beljakov on tulevikumaterjal. Goldberg on kogemustega mängija, kes peaks nüüd näitama mingit tulemust. Me võtsime mõlemad mängijad endale tulevikku silmas pidades, mitte ainult selle hooaja teiseks pooleks. Meievahelised lepingud on sõlmitud kaheks aastaks.

Kõikide eelduste kohaselt on järgmisel aastal Legion ka Premium liigas. Millist õppimismaterjali te siit kaasa võtate?
Väga palju räägitakse sellest, et Esiliiga ja Premium liiga vahe on nii suur ja võetakse näidetena eelmiste aastate tõusjad. See aasta on Maardu kõrgliigas ja mina ei näe nii suurt vahet. 

Kohtunike tase on erinev ja näiteks tänases mängus ei antud kollast selle eest, mille eest meie saime möödunud nädalavahetusel hoiatada. Jäi silma, et Premium liigas lubatakse jõulisemalt mängida ja seda tegi ka Trans täna. Me olimegi esimesed 15 minutit tagasihoidlikumad, et riske vältida ja võitlustesse mitte täiega minna.

Rünnaku lõpetamisel peame olema palliga kiiremad, hetkel jäi sellest puudu. Me oleme natukene aeglased - liiga palju hoidis iga mängija palli. Peame lihtsalt kiiremini mängima ja see ongi nende kahe liiga erinevus ja vahe. 

***

Narva Transi poolkaitsja Joseph Saliste pärast võidumängu.

Mis siis juhtus, et mäng teie jaoks kuidagi väga lihtsaks kujunes?
Ma arvan, et Transi-sugune tiim suudab nendeks üksikuteks karikamängudeks väga hästi keskenduda ja end kokku võtta. Kui me liigat üldises pildis vaatame, siis me ei ole väga stabiilselt mänginud. Need üksikud mängud, kus on vaja korraks ennast kokku võtta, siis millegi pärast on Trans suutnud just nendes kohtumistes väga head mängu näidata.

Karikas vist justkui peakski olema see suur eesmärk, et Euroopasse pääseda, kuna liigas neljas koht hakkab eest ära minema. Kas oli ka mingil määral topeltkeskendumine?
Jah, ma usun, et juba soojendusel ning enne seda, eile ja üleeile keskendusime väga pingsalt. Tegelikult arvasime, et väga raske mäng tuleb. Legioni nimekirja vaadates, siis on seal väga talendikaid ja kvaliteetseid mängumehi.

Ma arvan, et taktikaliselt tegime me õigemad valikud, kui nemad, sest me suutsime täpselt vastase nõrkused ära kasutada. Üldiselt me peamegi vaatama ka liigas nüüd seda taktikavalikut, et mis see õige oleks. Tahame ju hooaja kenasti lõpetada. Neljas koht on küll kaugel, aga karikas oleme järgmises ringis edasi, sellega on kõik hästi.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK