Laupäevane Levadia – Tulevik ja pühapäevane Trans – Flora on löögi all (4)

Narva Transi ja FC Flora pühapäevaks planeeritud kohtumine võib edasi lükkuda. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) infojuht Mihkel Uiboleht kinnitas pärast Eesti – Armeenia Rahvuste liiga kohtumist, et seoses Terviseameti soovitustega on löögi all eelolevaks nädalavahetuseks kavandatud Premium liiga kohtumised FCI Levadia – Viljandi Tulevik ja Narva Trans – FC Flora.

Terviseameti soov on, et täna Armeenia vastu väljakul käinud Eesti koondise mängijad, kes olid seega lähikontaktis vastaste mängijatega, jääksid eneseisolatsiooni, sest üks Armeenia delegatsiooni liige andis Eestisse saabudes positiivse koroonaproovi.

Tegutsemismuster on analoogne augusti lõpuga, kui Viljandi Tuleviku ridades platsil käinud mängijad jäid eneseisolatsiooni, sest olid osalenud mängus, kus Nõmme Kalju ridades mängis kaasa koroonapositiivne jalgpallur. Nädalase isolatsiooni järel andsid Tuleviku mängijad koroonatesti, mis kõik olid negatiivsed, ja said treeningutele naasta.

Jalgpalliliit on Armeenia delegatsiooniga kokku leppinud, et kõik nende mängijad annavad lähema kahe päeva jooksul koroonatesti ja need tulemused edastatakse ka EJL-ile. "Juhul, kui kõik on negatiivsed, saame Terviseametiga suhelda, kas see on nende arvates piisav [et mängijad isolatsioonist vabastada]. Kui mõni on positiivne, siis läheb edasi täpselt nii, nagu Tulevik – Kalju kohtumise juhtumi puhul," sõnas Uiboleht.

REKLAAM

FC Flora ridadest käis täna väljakul üheksa (Märten Kuusk, Vladislav Kreida, Vlasi Sinjavski, Frank Liivak, Konstantin Vassiljev, Rauno Sappinen, Mark Anders Lepik, Martin Miller, Michael Lilander) ja Viljandi Tulevikust üks mängija (Pavel Marin). Tulevik peaks laupäeval mängima Levadiaga ja Flora pühapäeval Transiga.

"Need mõlemad mängud on löögi all," kinnitas Uiboleht. "Seni oleme kõikidele klubidele võimaldanud ühe või kaks edasilükkamist ning proovinud arvestada seda, kas klubi on olukorra ise põhjustanud või süütu ohver. Praegu Flora ja Tulevik kuidagi süüdi pole. Seega oleks igati aus, kui nad saaksid koondises mänginud meestega arvestada."

Paide Linnameeskonna mängijad Edgar Tur ja Kristjan Pelt platsil ei käinud ja seega Premium liiga tabeli teise klubi kohtumine Tallinna Legioniga ohus ei ole.  Välisklubidesse kuuluvad mängijad naasevad sinna ja järgivad koduklubi asukohariigi koroonareegleid. Eestisse isolatsiooni nad jääma ei pea.

Armeenia koondislastega kohtunud FC Ararati noormängijatega seonduvat – kas näiteks tuleb edasi lükata noorte meistrivõistluste kohtumisi? – hakkab alaliit nüüd selgitama. 

4 kommentaari

enrito   •  
(82.131.56.***)
Väidetavalt ei saa mänge enam edasi lükata ja nüüd järsku jälle saab. Väga huvitav PR.
J7P   •  
(46.39.144.***)
Kui Flora huvi on mängus, siis saab kõike teha. Muul juhul lähtume reeglitest.
NuFc   •  
(88.196.92.***)
Miks löögi all@ Kalju pidi küll pooliku koosseisuga mängima
MNa   •  
(195.80.110.***)
Eelkõnelejad, lugesite ikka artikli läbi või lahmite niisama?

"Seni oleme kõikidele klubidele võimaldanud ühe või kaks edasilükkamist "

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK