Laht: natuke loll penalti, aga Kapper on sellistes olukordades osav (3)

Foto: Liisi Troska (arhiiv)

Täna oma 29. sünnipäeva tähistav FC Kuressaare ründaja Sander Laht pidi pärast 1:1 viiki Viljandi Tulevikuga tunnistama, et penalti näol vastastele ulatatud juhtvärav tuli rumalast olukorrast.

Kuressaare domineeris esimesed pool tundi pea täielikult, aga siis tegi Joonas Soomre seljatagant vea Sander Kapperile, kes liikus palliga ohutult mööda karistusala serva.

"Tulemuse suhtes on kahetised tunded. Läbi Kuressare prillide tundus, et mäng on meie käes ja esimene poolaeg oli võib-olla natuke loll penalti, aga midagi pole teha, Kapper on sellistes olukordades osav," rääkis Laht Soccernet.ee otseülekandes.

"Teisel poolajal saime õnneks kohe alguses värava tagasi. Vahepeal läks keskväljamadinaks, aga jah, natuke kurb, et viiki jäi," jätkas Laht.

REKLAAM

Kuressaare on nüüd 12 mängu järjest võiduta ning neli meest hankisid endale täna järgmise vooru mänguks Tallinna Kaleviga ka mängukeelud.  "Kindlasti need mehed, kes praegu pingi peal on olnud, ootavad oma võimalust ja ei ole halbemad mehed kui need, kes täna algkoosseisu kuulusid. Ei ole midagi, peame edasi panema ja saame hakkama," lausus Laht.

"Mis me siin ikka seda tabelit vaatame, võtame praegu mäng korraga hooaja lõpuni ja vaatame siis, mis tabel räägib. Täna jäi üks punkt jälle pihku, nii et pole hullu," ütles ründaja ning kinnitas, et võidupõud teda murelikuks ei muuda: "Ma usun oma meeskonda ja usun, et küll see võit ka ükskord tuleb."

Sander Posti juhendamiskeelu tõttu Tuleviku peatreeneri-kohuseid täitnud Rait Oja leidis, et tulemus oli suures plaanis õiglane.  "Tuli täpselt selline mäng nagu me ootasime - võitluslik, närviline ja agressiivne. Kahju, et me ei suutnud natuke rohkem palliga domineerida," lausus ta.

"Kokkuvõttes peab rahul olema, mõlemal poolel oli veel lisaks poolikuid võimalusi, sajaprotsendilisi mitte nii palju," lisas Oja.

Täispikad intervjuud (alates 2:01:39):

SEOTUD MÄNGUD
3 kommentaari

Jaanus Kraav   •  
(86.115.58.***)
Mis m6ttes Kapper on osav? Soomre on saamatu lihtsalt. Puude oli väike, aga oli olemas, see on fakt! Ja kui karistusalas teed vea, siis nii need asjad käivad seltsimees Laht.
Jüri Virves   •  
(91.129.101.***)
No kure meeste vastu tehti neid puuteid mitu tükki Tuleviku karistusalas. Ja siis ei käinud need asjad nii, seltsimees Kraav.
Jaanus Kraav   •  
(86.115.58.***)
Kohtunik on see kes määrab, mitte sm Virves. Kure oli parem eile, aga l6ppkokkuv6ttes tuli viik. Seda ma ei vaidlusta ja ei hakka siin loopima, et kohtunik oli Tuleviku poolt v6i Kure poolt.
Saarlased tegid oma rumalate vigadega endale järgmise mängu raskemaks.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK