Kožuhhovski: ootame Dudelange'i Tallinnasse, võitlus edasipääsu nimel jätkub (0)

Nõmme Kalju peatreener Roman Kožuhhovski. Foto: Oliver Tsupsman

Nõmme Kalju peatreener Roman Kožuhhovski keeldus pärast võõrsil Dudelange'ilt saadud 1:3 kaotust valget lippu heiskamast, vaid kinnitas, et usub oma meeskonna võimalustesse sellest paarist edasi pääseda. Ning avaldas veendumust, et kordusmängus Dudelange'il hõlpsaid väravaid lüüa ei lubata.

"Ma pole nõus, et 1:3 oleks lootusetu olukord. Vajame Tallinnas kahte väravat ja olen kindel, et meeskond on selleks võimeline. Teeme meile löödud väravate kohta põhjaliku analüüsi, et selliseid vigu enam ei juhtuks. Ootame vastast Tallinnasse, võitlus jätkub," sõnas Kožuhhovski.

Esimese poolaja halba perioodi, kui Dudelange tekitas 28. kuni 35. minutini viis väga head väravavõimalust, soovitas Kožuhhovski mitte üle dramatiseerida. "Viis võimalust küll, aga jalgpall on juba selline. Nagu ütlesin, teeme korraliku analüüsi. Aga mingit paanikat ma oma meeskonnalt küll ei näinud.

Jah, me ei tegutsenud tol perioodil kõige paremini, aga olen kindel, et Tallinnas me vastasele sääraseid võimalusi ei kingi. Ma pole mõned minutid pärast lõpuvilet valmis nende momentide kohta täpseid selgitusi jagama, vaid tahan need esmalt üle vaadata. Aga säilitame rahu. Ma usun mängijatesse, mida ületamatut vastane ju ei pakkunud," rääkis ukrainlasest peatreener.

Kožuhhovski algkoosseis oli täna ettevaatlik – ründajaid kuulus sinna vaid üks (Peeter Klein), kontrollivaid keskpoolkaitsjaid aga kaks (Reginald ja Deniss Tjapkin). "Kui saaks aega tagasi keerata, siis ma ei teeks praegu mitte midagi teisiti. Mõningates olukordades polnud meeskond kõige paremini sünkroonis, aga algrivistuse õigsuses olen kindel," lausus Kožuhhovski.