Koroonaviirus külvab ebavõrdsust. "Aga kui sama oleks juhtunud Dortmundi või Bayerniga?" (0)

Foto: Dresdeni Dynamo Twitter

Vahetult enne hooaja taaskäivitumist positiivsete koroonaproovide tõttu karantiini pandud Dresdeni Dynamo jaoks oli see otsus põhimõtteliselt kabelimats.

Kui 2. Bundesliga jätkus 16. mail, siis kahenädalase karantiini tõttu sai Dynamo alustada alles kuu viimasel päeval. Saksamaa jalgpalliliit otsustas, et rohkem viivitada ei saa ning Dresden on vaja võimalikult ruttu teistega sama jalga astuma tuua. Niisiis koostati graafik, kus neil on 21 päeva jooksul kaheksa mängu.

Sellest hullumeelsest seeriast on nüüd seitse peetud ja Dresdeni saldoks on üks võit, üks viik ja viis kaotust. Hooaja lõpuni on minna kaks mängu ja tabelis on nad langenud viimasele positsioonile. Eelviimane koht on kolme punkti kaugusel, ent päästva 16. kohani on viis punkti. Teoreetiliselt võimalik, praktikas mitte nii väga.

Eile kohtus Dynamo võõrsil Kieli Holsteiniga, mis eestlastele tuttav kui Mattias Männilaane ja Markkus Seppiku koduklubi. Sealt naasti 0:2 kaotusega, mis oli Dynamo jaoks juba kolmas järjestikune negatiivne tulemus.

REKLAAM

Varem Huddersfield Townis mänginud, aga selleks aastaks Dresdenisse kolinud vasakkaitsja Chris Löwe oli mängujärgselt Sky Sporti eetris arusaadavalt emotsionaalne.

"Küsimus on selles, et kas sama oleks toimunud ka Bayerni või Dortmundiga. Või on asi meis?

Kas te tõesti arvate, et Saksamaa jalgpalliliidus - Christian Seifert või kes tahes - mõeldakse kas või korraks sellele, mis meie peas toimub?  Neil on sellest täiesti suva. Meie maksame selle sita eest!

Me oleme pidanud iga kolme päeva tagant mängima, anname endast maksimumi. Me oleme teinud igaks kohtumiseks viis vahetust ja ei saa kordagi mängida selle meeskonnaga, mida me tavaliselt kasutaks. Näidake nüüd meile üht 2. Bundesliga meeskonda, kes teeb iga kolme päeva tagant viis vahetust ja suudab võita. See on võimatu!

Meie maksame kogu selle sita eest! Tõmbame end iga kolme päeva tagant rihmaks, aga need 5000-eurosel toolil istuvad inimesed teevad otsuseid. Ja lõpuks oleme meie need idioodid, kes selle eest maksma peavad," lajatas Löwe.

Dresdeni mehed astuvad järgmine kord platsile juba ülehomme, kui kohtutakse võõrsil 12. kohal asuva Sandhauseniga, kes saab päeva võrra rohkem puhata.

Löwe emotsionaalset (saksakeelset) videot saab videos vaadata siin:

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK