Koppel: Pechteri hooaeg on läbi (1)

Kaido Koppel. Foto: Imre Pühvel

Tartu Tammeka peatreener Kaido Koppel rääkis pärast Tallinna Legionilt saadud 1:3 kaotust, et tervikuna oli mängupilt pigem hea, aga mõningad episoodid said saatuslikuks. Esiväravavaht Karl Johan Pechter sel hooajal enam väljakule ei jookse.

"Lasime endale lüüa liiga palju väravaid. Kaitsetöös tegid vastased parema esituse," ütles Koppel Soccernet.ee-le.

"Palliga mängisime viisakalt, selle koha pealt etteheiteid ei ole. Vastased olid täna kvaliteetsemad teatud otsustavates hetkedes, tänu sellele said nad preemiaks võidu. Ma kindlasti ei ütleks, et me tegime halva mängu. Mängisime lihtsalt mõndades episoodides halvasti. Resultaat võiks loomulikult parem olla, me peame kindlasti asjade kallal edasi töötama. Aga ma ei ütleks, et ma olen täiesti frustreerunud või et on midagi väga kohutavat. Mängupilt oli väga okei, aga teatud episoodides tulid eksimused sisse."

Selle nädala videosaates "Silm peale!" oli Koppel rääkinud, et abitreener Siim Valtnal on alati standardolukordadeks häid kombinatsioone varuks. Peatreener kinnitas, et tänane Tammeka värav (nurgalöögist) sündiski just ühest sellisest Valtna kombinatsioonist: "Siim oli trennis head tööd teinud ja see tehti ka mängus mängijate poolt väga hästi ära."

REKLAAM

Kolmapäeval vigastada saanud Tammeka põhiväravavaht Karl Johan Pechter enam sel aastal väljakule ei jookse. "Pechteril on hooaeg läbi, tal on vaja õlga opereerida," teatas Koppel.

Pechterit asendanud Carl Kaiser Kiidjärve tänase esituse kohta sõnas juhendaja: "Esimese värava olukorras oli tal Kevin Andersoniga kahe peale vaja olukord paremini lahendada. Sealt saab Kiidjärv õppida, aga muidu tegi ta ka väga häid tõrjeid, mis meid kõvasti aitasid."

Teisel poolajal väljavahetatud Andersoni kohta ütles Koppel: "Ma täpsemalt ei tea, aga põlve piirkonnas oli tal mingi probleem, mis ei lasknud tal enam sajaprotsendiliselt mängida."

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

nonoh   •  
(87.119.182.***)
kahju. Aga Kiidjärve võimalus ennast tõestada!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK