Konstantin Vassiljev: mõlemad tahtsid väga palju ja tulemuseks oligi viik (0)

Konstantin Vassiljev pärast mängu. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Tallinna Flora kapten Konstantin Vassiljev rääkis pärast Tallinna Levadiaga tehtud 2:2 viiki ja meistritiitlita jäämist, et täna tehti kõik, mis suudeti, kuid pika hooaja jooksul kaotati liiga palju punkte.

"Kindlasti oleme natuke pettunud. Kui jõudsime juba oma võimalustega viimase mänguni, siis ikka tahtsime võita. Aga jalgpallis sellised asjad juhtuvad ja peame seda fakti aktsepteerima," sõnas Vassiljev.

Tundus, et täna oli närviline ja agressiivne tiitlimäng? "Jah, kindlasti ilm aitas natuke kaasa, et mäng selliseks muutuks. Aga pole hullu midagi, oli täpselt selline tiitlimäng, kus mõlemad tahtsid väga palju ja jäigi viiki. Ainuke asi, et viik oli parem tulemus Levadia jaoks," vastas Vassiljev.

"Me saame aru, et tiitel jäi mitte tänasesse, vaid teistesse mängudesse. Levadia oli pika hooaja jooksul ühe punkti võrra stabiilsem. Täna tegime kõik, mis oli võimalik. Proovisime ja Levadia kaitses südikalt oma väravat, neil õnnestus see natuke paremini, kui meil värava löömine."

REKLAAM

Kui palju oli tunnet, et täna oli väljakul teistsugune Levadia kui kolmapäeval? "Sellist tunnet ei olnud. Oli samasugune Levadia, lihtsalt eelmine mäng läks teistsuguse stsenaariumiga. Siin olime kaks korda kaotusseisus ja tulime sellest hästi välja. Natuke jäi ajast puudu. Aga ma arvan, et suures plaanis Levadia väga ei muutunud, nad muutsid paar mängijat, kindlasti [Robert] Kirss ees oli nende jaoks hea valik."

"Me olime valmis, et täna tuleb täiesti teistsugune mäng, ja tuligi teistsugune. Mõlemad lõid mõned võimalused ja lõid kaks väravat."

Kui palju mõjutas Flora mängu Rauno Sappineni puudumine? "Seda ei ole mõtet spekuleerida. Ma arvan, et [Sappineni asendanud Rauno] Alliku tegi hea mängu ja oli kogu aeg mängus sees."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK