Kolme-aastase pausi järel medalitele naasnud Napoli lõpetas võidukalt (0)

Napoli mängijad tähistavad väravat. Foto: Scanpix / Reuters / Massimo Pinca

Itaalia Serie A viimases voorus alistas Napoli võõral väljakul 3:0 Spezia. Kolme-aastase pausi järel medalikolmikusse mahtunud Napoli jaoks oli tegu neljanda järjestikuse võiduga.

Vahemikuse 2016-19 alati esikolmikusse mahtunud (kolm hõbedat ja 2017. aasta pronks) Napoli eelmise kahe hooaja tulemused olid 7. ja 5. koht, millega jäädi mõlemal puhul Meistrite liiga ukse taha. Tänavuse kolmanda kohaga jõuti sinna tagasi koos Torino Juventuse ning täna õhtul Scudetto saatuse otsustavate AC Milani ja Milano Interiga.

Napoli asus juhtima 4. minutil Matteo Politano väravast. 25. minutil tegi Piotr Zelinski seisuks 2:0 ning 36. minutil Diego Demme 3:0.

Spezia jaoks oli tegu viienda kaotusega viimasest kuuest mängust, aga peamine eesmärk – Serie A-sse püsima jäämine – täideti, sest hooaeg lõpetati 16. kohaga, mis oli ühe võrra kehvem hooajast 2020-21, kui nad kõrgliigas debüteerisid.

Spezia – Napoli 0:3 (0:3)