Klein koondisekutset taga ei leina, pääseb operatsioonist ja loodab hooaja lõpus tagasi olla (video vigastusest) (1)

Foto: Brit Maria Tael

Õlga vigastanud Nõmme Kalju ründaja Peeter Klein usub ja loodab, et saab veel sel hooajal meeskonna eest mõned mängud kaasa teha.

Eesti koondise uus peatreener Karel Voolaid nimetas 22-aastase Kalju ründaja äsja ka koondisekandidaatide eelnimekirja ehk 37 nime sekka, kellest lõplikusse valikusse pääseb 23. Vigastuse tõttu on Klein kindlasti üks 14 mängijast, kes Valgevene ja Hollandi vastu mängule ei pääse.

Vigastus sündis pühapäevases mängus Viljandi Tuleviku vastu olukorras, kus Klein teenis Kaljule penalti, mille Igor Subbotin realiseeris. "Läksin natuke lollilt kontakti otsima ja kukkusin kuidagi valesti - kõigepealt käed ees ja siis tegin kukerpalli. Samas olukorras läks katki rangluu õlanuki liiges ehk see liiges, kus rangluu kinnitub õlaliigese külge," selgitas ta Soccernet.ee-le.

Video vigastusest

REKLAAM

Kogu nädal on Kleini jaoks olnud päris kiire ning ta on kõvasti arstikabinettide uksi kulutanud. Hea uudis on aga vähemalt see, et koostöös doktor Meelis Sulaga selgus, et operatsiooni ei ole vaja. Argielus on tal käsi fikseeritult kaelas ja toetub küünarnukile.

"Doktor Sula ütles, et ei tohiks probleeme olla. Õnneks läks just rangluu õlanuki liiges, mitte mõni muu - see pidi olema kõige parem variant. Paranemine peaks olema sajaprotsendiline."

Kuigi Klein pole varem koondise eelnimekirja pääsenud, siis ei jää ta seda vigastust leinama. "See on loomulikult väga vahva, aga ei tähenda, et ma lõplikus nimekirjas oleksin. Pole mõtet nutta või ahastada, tuleb end terveks ravida. Loodan veel hooaja lõpus mõned mängud kaasa teha."

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

Suvaline Jope   •  
(194.150.65.***)
Õunap ei oska jalgpalli mängida. Palju ta penalteid ja kaarte juba korjanud on?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK