Klavan suutis, Balotelli mitte: itaallane lõi jala valgeks, aga Napoli oli tugevam (0)

Kui mäletatavasti ei suutnud nädala keskel Napoli nimekas ründeliin läbi murda Ragnar Klavanist ja Cagliarist, siis täna läks Bresciaga pisut hõlpsamalt, kuid ikkagi teeniti pisut ebakindel 2:1 võit.

Kuumas Lõuna-Itaalias mängitud kohtumine algas vägagi aktiivselt - sarnaselt nädalasisese matši lõppfaasile, ründas Napoli peatamatult soomlasest Jesse Joroneni seljatagust. Mitmel korral säras meie põhjanaaber mehetegudega, kuid lõpuks suutis Napoli ajaloo paremuselt kolmas väravakütt Dries Mertens kodupubliku rõõmuks ikkagi esimese ära lüüa. Pisut hiljem sai Kostas Manolas eduseisu ka duubeldatud, kuid teada tuntud tujurikkuja VAR andis endast parima ning asendas kreeklase värava kollase kaardiga.

Viimasena naeris siiski endine Roma täht, kes poolaja lõpuminutitel uuesti võrku sahistas ning seekord ka reeglitepäraselt. Teisel poolajal otsustas treener Carlo Ancelotti teha pisut omamoodi käigu vangerdades oma keskkaitsjaid: Manolas välja, Sebastiano Luperto sisse. Käigu efektiivsusest sai loots koheselt teada, kui kaks minutit hiljem lõi Brescias oma jala valgeks staažikas Mario Balotelli.

Tabamusega pöörati mäng pea peale: juhtivamaks pooleks oli hoopis külla tulnud Lombardia mehed. Biancazurri viigipunkt läks veelgi reaalsemaks, kui võõrustajate teine keskkaitsja, Nikola Maksimovic, pidi samuti platsilt lahkuma vigastuse tõttu ning otsest asendajat polnud tuua (esinumber Kalidou Koulibaly kannab mängukeeldu). 1990. aasta meistrite õnneks sai aga äärekaitsja Elseid Hysaj ülesandega hakkama ning klubi teenis oma neljanda võidu sel hooajal.