Kisub igavaks? Napoli alistas oma lähima jälitaja ja kasvatas tabelitipus edumaad (0)

Victor Osimhen (keskel) vedas Napoli järjekordse võiduni. Foto: Scanpix / Paolo Magni / EPA

Itaalia kõrgliigas püsib pidurdamatus hoos tabeliliider Napoli, kes alistas seekord võõrsil oma lähima jälitaja Atalanta 2:1 ja kasvatas edu kaheksapunktiliseks.

Napoli jäi 19. minutil kaotusseisu, kui Ademola Lookman realiseeris penalti, mis määrati Victor Osimheni käega mängu tõttu. Vaid neli minutit hiljem lõi Osimhen viigivärava ja tõusis kõigi aegade parimaks nigeerlasest väravakütiks Itaalia kõrgliigas. Vaheajale mindi juba Napoli eduseisus, sest 35. minutil skooris Osimheni söödust Eljif Elmas.

Teisel poolajal väravaid ei löödud ning Napoli kirjutas liigatabelisse kahe viigi kõrvale hooaja 11. võidu. Itaalia kõrgliigas jätkab Napoli kaotuseta ja püsib kindlal liidrikohal. Atalanta asub tabelis teisel kohal, kaotades Napolile juba kaheksa punktiga, aga võib juba täna õhtul langeda kolmandaks. Selleks peab AC Milan kodus Speziaga vähemalt viiki mängima.

Cremonese sai seitsme kaotuse kõrvale hooaja kuuenda viigi, kui rabeles võõrsil Salernitana vastu kaks korda kaotusseisust välja. Kohtumine lõppes 2:2. Cremonese on liigatabelis ainus võiduta meeskond ja asub kuue punktiga ohutsoonis. Salernitana lõpetab esikümne.

Empoli võitis kodus Tommaso Baldanzi väravast 1:0 Sassuolot. Liigatabelis on Sassuolo ja Empoli naabrid, kes asuvad vastavalt 11. ja 12. kohal. Sassuolol on üks punkt rohkem.

Atalanta - Napoli 1:2 (1:2)