Kindel! Tammeka lõpetas Koppeliga lepingu, appi tuleb Läti saripäästja (11)

Kaido Koppelit (vasakul) asendab Dmitrijs Kalašnikovs (paremal). Fotod: Liisi Troska ja Jana Pipar

Tartu Tammeka teatas, et on lõpetanud töölepingu Kaido Koppeliga, kes oli Tammeka esindusmeeskonna eesotsas alates 2016. aasta lõpust. Koppeli asendajaks määrati Dmitrijs Kalašnikovs, kes varem juhendanud Narva Transi, Kuressaaret ja Tallinna Kalevit.

Tammeka tulemused sel hooajal on olnud kohutavad ja tabelis leitakse end praegu viimaselt kohalt. Järjest on kaotatud viis liigamängu ja nende seas on alistutud korduvalt ka otsestele rivaalidele. Viimati kaotati võõrsil Viljandi Tulevikule 1:4.   

Kristjan Tiirik: "Kaidol on olnud Tammeka esindusmeeskonna juures väga oluline roll – oma professionaalsuse ja kõrge töökultuuriga on Kaido andnud olulise panuse esindusmeeskonna arengusse. Kahel eelmisel hooajal saavutatud 5. koht ja 2017. aasta Tipneri karikavõistluste finaali jõudmine on märgilised saavutused."

"Tammekas töötamise aeg jääb mulle väga positiivselt meelde, sest koos sai palju korda saadetud," tõdes Koppel ise. "Tänud mängijatele ja treeneritetiimile, kellega on veedetud lugematu arv tunde treeningväljakul ja kontoris. Olen kindel, et olete valmis hooaja edukalt lõpetama!"

REKLAAM

37-aastase Kalašnikovsiga sõlmiti leping käesoleva hooaja lõpuni. "Mul on hea meel Eestis tagasi olla! Ei ole saladus, et soovisin seda kohta. Nüüd on eesmärgiks siin püsida kauem kui kolm kuud ja kui tabelit vaadata, siis pole see lihtne ülesanne," sõnas lätlane. 

"Tammeka on ajaloo ja traditsioonidega klubi, millel on hea noortetöö ja treeningkeskus. Tartul on tähtis koht Eesti jalgpallikaardil, seega on meie eesmärgiks teha kõik, et me ei kaoks kaardilt.
Praegu pole aeg vaidlemiseks, miks oleme selles seisus, vaid aeg mängijatel, treeneritel, juhtidel ja fännidel ühiselt toetada ja võidelda liigatabelis tõusmiseks."

2019. aastal tõi Kuressaare Kalašnikovsi end päästma 22. augustil, mil Kuressaare oli 12 vooru järjest võiduta. Hooaja lõppedes kindlustati endale koht üleminekumängudel. Eelmisel aastal oli tal Tallinna Kaleviga vaja ette võtta praktiliselt võimatu missioon, kuid kõrgliigapilet libises näppude vahelt alles päris viimastes voorudes. Tammekat lahutab praegu kaheksandast positsioonist neli punkti.  

Eelmisel hooajal pani "Silm peale!" toimetus Koppelile üheks mänguks mikrofoni külge ja kaamera ette jäi palju põnevat

11 kommentaari

Marko Meripuu   •  
(91.129.104.***)
Oli ka juba aeg
Tyroplast   •  
(46.131.41.***)
Tagumine aeg
Neil Breen   •  
(87.119.182.***)
Kahjuks on tõenäosus, et tuuakse väljast korralik treener väike. Pigem on uus peatreener Pähn v keegi teine klubisisene.
Denis Krestinin   •  
(85.253.213.***)
Voolaid
jaapstam   •  
(213.180.19.***)
paigas ju uus treener Kalasnikovs
A. Polõnski   •  
(88.196.48.***)
Eks näis kuidas uue treeneriga asjad sujuma hakkavad. Poleks hullu, kui Tammekal oleks samasugune seljatagune nagu Vaprusel või Kalevil aga esiliigasse langemine võib tähendada pigem Tarvase või Ajaxi saatust.
Vask   •  
(91.129.108.***)
Voolaid? Kõlakad räägivad, et Kalašnikov.
Denis Krestinin   •  
(85.253.213.***)
Uudist täideti jooksvalt - kalsnikovi kohta ei olnud sõnu

Kalasnikov on välismaalne aga ta ei suuda midagi tuua eesti jalgpalli arengule.Mulle oleks huvitavam vaadata kuidas Voolaid õppis altes nõmme kalju ajast. Pähn on ka huvitav mõte. Arbeiter sai Soomelt vabaks.

Kalasnikov on lätlane kes ei oska läti keelt ehk ida virumaa elanik või teisel juhul ma ei saa aru miks ta ei saa endale töökoht leida.Tema kogemus 45 mängu ja 37 on eestis
Kane   •  
(91.129.10.***)
Huvitav valik jah aga Kalevi ta tegelikult päästis peaaegu relegationist, saab huvitav olema kuidas parema meeskonnaga hakkama saab
Siik   •  
(85.253.118.***)
Oleks Kalev ta palganud paar kuud varem, aga mitte suve lõpus, siis oleks ta ka Kalevi välja toonud. Ka nüüd on juba suve lõpp, seega mine tea kas sel korral asja saab.
Vastas   •  
(90.191.98.***)
Kui Kalašnikovs ka mingit üüratut hüpet ei tee, siis väike värskendus ja sisemine lisatõuge meeskonnale ikka. Eks Koppel saab ise ka aru, kuidas mäng käib..

Lisaks Tammeka on kogenud otsustavatel hetkedel kõrgliigakohta päästma. Ma väga ei muretseks, vahed väikesed.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK