Kaootiline Venemaa: Harini supervärav, 64 minutit kestnud poolaeg ja kojusaatmine lennujaamast (0)

Venemaa kõrgliiga pakkus 25. vooruga taas rohkem kui ühe suure jututeema. Jevgeni Harin sahistas võrku, Rostov ja Krasnodar tegid skandaalimaigulise viigi, Jekaterinburgi Ural saadeti lennujaamast koju.

Alustame algusest. Eestis jalgpallihariduse saanud ning Infonetis ja Levadias mänginud Jevgeni Harin lõi Venemaa kõrgliigas karjääri teise värava, tõstes palli 15. minutil jooksu pealt üle väravavahi, kuigi nurk oli läinud päris teravaks. Ahmat võitis lõpuks 3:1 ja tegi sammu püsimajäämise poole.

Harini värav kohe video alguses.

Rohkelt draamat pakkus heitlus Meistrite liiga piletile Rostovi ja Krasnodari vahel. Krasnodar, kellel tabelis kolmepunktine edu, läks juba 13. minutil kogenud rootslase Marcus Bergi väravast ette, kuid jäi võidust ilma, kui Rostov üleminutitel penaltist viigistas. Üleaega mängiti kokku lõpuks lausa 19 minutit, sest VAR-il kulus olukorrale hinnangu andmiseks 8 minutit ja 49 sekundit.

Rostov - Krasnodar tipphetked. Penaltiolukord alates 2:24.

Eelmises voorus just Krasnodarilt tehnilise kaotuse saanud Orenburgi kümme mängijat olid endiselt karantiinis, kuid Jekaterinburgi Urali vastu oleks meeskond platsile saadud. Mõlemad meeskonnad tahtsid mängida, kuid Orenburgi ametivõimud otsustasid lõpuks, et ei luba mängul toimuda. Otsus tuli sõna otseses mõttes viimasel hetkel, sest Urali mängijad olid juba lennujaamas, et tuhandekilomeetrist reisi alustada, kuid saadeti siis koju tagasi.

Hetkel kannab mäng veel märget "edasi lükatud", kuid tõenäoliselt ootab Orenburgi teine tehniline kaotus. Ural on konkurentsis ka karikavõistlustel ja seetõttu pole nende graafikus sobivat auku, kuhu mängu lükata.

Tula Arsenal - Groznõi Ahmat 1:3 (0:2)