Kalevi duubel saatis väravasse väljakumängija, Sandrad võtsid tabamused enda kanda (0)

Sandra Paulberg (vasakul) duellis naiste Meistriliiga kohtumises. Foto: Brit Maria Tael

Naiste karikavõistlustel selgus viimane veerandfinalist, kui JK Tallinna Kalevi duubelnaiskond alistas kindlalt rahvaliigas palliva FC Levadia Naised. Kaks tabamust sai kirja Kalevi suurim väravakütt Sandra-Henrica Saul.

Esiliigas hetkel 4. kohta hoidev Kalev II sai oma esimese tabamuse kätte 21. minutil, skoorijaks Sandra-Henrica Saul. Loetud minutid hiljem sahistas ründaja taas. Teise kolmveerand tunni esimesel minutil tegi Sandra Paulberg seisuks 3:0, mida muuta enam ei suudetud. FC Levadia Naised jäid nullile, kusjuures vastase väravat valvas muidu platsil tegutsev Kaili Pertel.

Naiste karikavõistlustel võidutsesid ka JK Tabasalu (ML), Tartu JK Tammeka (ML) ja ning Viimsi JK (EL). Eelmise hooaja kõrgliiga esinelik ehk Tallinna FC Flora, Saku Sporting, JK Tallinna Kalev ja Pärnu JK Vaprus astuvad võistlustulle veerandfinaalidest. Tiitlikaitsja rollis on FC Flora, kes alistas maikuus peetud finaalis Kalevi esindusnaiskonna tulemusega 7:1.