Kahest kaks: hoogu läinud Ravens seljatas teisegi finalisti (1)

Betsafe saaliliigas eelmisel hooajal pronksi saanud Tartu Ravens näib olevat võtnud sel hooajal sihiks säravamad medalid. Kui eelmises voorus alistati kodusaalis tiitlikaitsja Viimsi Smsraha, siis nüüd tehti 4:3 tuul alla ka teisele finalistile Tallinna FC Cosmosele.

Avapoolaja võitnud Ravens hoidis pidevalt edu, kuid 27. minutiks jõudis Cosmos tänu seitsme sekundi sees löödud kahele väravale viimaks viigini. Lõplik sõna jäi aga tartlastele, 32. minutil lõi Karl Uiboleht 4:3 võiduvärava. Liigatabelis ollakse ikka kolmandad, kuid Cosmose on Ravensil nüüd võrdselt punkte ja mängu vähem pidanud liidrist Viimsist jäädakse maha kolme punktiga.