Kaheksast kaheksa! Leicester kinkis Liverpoolile viimasel minutil võidu (täiendatud) (0)

Liverpooli jätkab Inglismaa kõrgliigas täiseduga ka kaheksa vooru järel, kuigi oli veel üleminutitel kinni "vaid" viigipunktis.

Mängu eel arvati, et Leicester pakub Liverpoolile tõsise lahingu, kuid reaalsuses oli suures osas tegu ühesuunalise tänavaga. Liverpooli särgis oma sajanda liigamängu pidanud Sadio Mane 50. värav viis kodumeeskonna poolajaks 1:0 ette, kuid võimalusi seisu kasvatada raisati nii enne kui pärast puhkepausi.

Nagu jalgpallis ikka, lõi seepeale hoopis vastasmeeskond - Ayoze Perez leidis liini vahelt James Maddisoni ja Inglismaa koondislane läkitas palli Adriani külje alt võrku. Liverpooli võitudeseeria tundus juba katkevat, kuid üleminutitel ei suutnud Kasper Schmeichel ja Marc Albrighton karistusalas lahtist palli ära jagada. Viimane võttis vastutuse, kuid selja tagant välja hüpanud Mane röövis palli ja Albrighton tegi vea, millele järgnenud penalti realiseeris kindlalt James Milner.

Kokku on Liverpool nüüd võitnud 17 mängu järjest, mis tähendab, et pärast koondisepausi Manchester Unitedi vastu on neil võimalus Manchester City kõigi aegade rekordiga ühele pulgale jõuda.

Kui Liverpooli jaoks läheb neil päevil kõik õigesti, siis teisel pool linna Evertonis ei suju asjad kuidagi. Seekord kaotati 0:1 Burnleyle, mis tähendab, et kaheksa vooruga on korjatud vaid seitse punkti.

Liverpool - Leicester City 2:1 (1:0)