Kahe tooli vahele istuli kukkunud Marseille' ründajast sai üleminekuõhtu naerualune (0)

Bamba Dieng (õhus) maandus valusalt. Foto: Scanpix / AP / Peter De Jong

Kes on Bamba Dieng? Prantsusmaa jalgpalli vaatajad teavad - Marseille Olympique'i ründaja, kes lõi eelmisel hooajal Ligue 1-s seitse väravat. Laiema avalikkuse jaoks sai Dieng üleminekuakna viimasel päeval aga oluliselt tuttavamaks üsna halenaljakal moel.

Nimelt oli 22-aastane Dieng 1. septembri hommikuse seisuga teel Inglismaale Leeds Unitedisse. Kokku oli lepitud 10 miljoni naela suurune üleminekusumma ja Dieng pidi istuma lennukile, et lennata Leedsi arstlikku kontrolli läbima. Klubi juhatuse esimees Andrea Radrizzani jõudis isegi Twitteris kuulutada: "Tere tulemast, Bamba Dieng, töö jätkub Gakpo tehinguga."

PSV-s palliva Hollandi ääreründaja Cody Gakpo üleminekust küll asja ei saanud, aga üllatuslikult läks samamoodi ka Diengiga. Nimelt sekkus viimasel hetkel mängu teine Prantsusmaa kõrgliigaklubi Nice ja Dieng jäi lennujaama ootama, millises suunas teekonda jätkata.

Radrizzani kuulutas seepeale sotsiaalmeedias: "Käib üleminekute viimase päeva hulluse juurde. Meile tehti ära. Nii juhtub ka parimatega."

REKLAAM

Kuid nagu kombeks öelda: kes pärast naerab, naerab paremini. Dieng jõudis Nice'i, oli valmis 9 miljoni euro eest viie aasta pikkuse lepingu allkirjastama, asus läbima tavapäraselt formaalsuseks kujunevat arstlikku kontrolli ja ... kukkus selles läbi.

Hetkeseisuga tuleb tal sestap Marseille's jätkata, kuid Sky Sportsi kinnitusel ei tähenda see veel, et Diengist ei võiks peagi siiski Nice'is Aaron Ramsey, Kasper Schmeicheli ja Nicolas Pepe meeskonnakaaslane saada. Nimelt lubavad Prantsusmaa kõrgliiga reeglid kahel sealsel klubil akna väliselt "jokkerina" ühe mängija ülemineku vormistada, kuid on iseasi, kas Nice soovib seda võimalust nüüd Diengi peale raisata.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK