Kahe naabritapu päev (0)

Foto: Imre Pühvel

Neljapäeval toimub Euroopa meistrivõistlustel kolm mängu, aga ilmselt kõige kaalukam neist kohe esimeses mängus.

Inglismaa - Wales

Inglismaa pani end viigimänguga Venemaa vastu kohe raskesse seisu - neil on tabelis kirjas vaid üks punkt ja arvestades eilset Slovakkia - Venemaa vastasseisu, siis on vaja mängida kahe tugevama meeskonnaga.

Wales pole neile armu andnud ja meedias on inglasi korralikult töödeldud. Mirrori ajakirjanik John Cross kirjutas Twitteris, et Hodgson oli täna väga pinges ja on tunda, et Walesi meeste kommentaarid on inglaste paksust nahast läbi tunginud. Kaotus Walesi vastu ja ... Inglismaa fännid ei julge ette kujutadagi.

REKLAAM

Rasmus Voolaid: "Olen aga kindel, et just nii lähebki. Inglismaal on homse mängu järel kirjas kõigest üks punkt ja ees ootab kohtumine Slovakkia vastu, mis ei saa kohe kindlasti olema lihtne."

Triobeti koefitsendid:

Inglismaa võit - 1,50
Viik - 4,20
Walesi võit - 6,50

Ukraina - Põhja-Iirimaa

Mõlemad meeskonnad on Inglismaaga sarnases seisus. Ukraina mängis suure Saksamaa vastu ja olid 90 minutit mängus sees, aga kaotati - sellest vaimsest august on vaja välja tulla, sest edasipääs on veel täielikult enda kätes. Vastu tuleb alagrupiturniiri esimeses ringis 0:1 Poolale kaotanud Põhja-Iirimaa.

Lihtne ülesanne Ukrainal ei tule, sest Põhja-Iirimaa peatreener Michael O'Neill lubas näidata kõrgetasemelist koledat mängu. "Üks asi, mida me oma avamängus ei teinud oli see kole pool - tavaliselt me teeme seda hästi. Selle all ma mõtlen meie võitluslikkust, sest iga mäng siin turniiril on olnud äärmiselt võitluslik."

Rasmus Voolaid: "Ukraina ei jäta siin midagi juhuse hooleks. Vaja on võitu ja igaks juhuks suurt, tuleb turniiri esimene kolmeväravaline võit."

Triobeti koefitsendid:

Ukraina võit - 1,60
Viik - 3,80
Põhja-Iirimaa - 6,25

Saksamaa - Poola

Naabrite lahing vol 2. Lewandowski sõprade vastu. Kui ukrainlased jätsid Saksamaa vastu mitu supervõimalust lahendamata, siis Robert Lewandowski on teadatuntud külmavereline mees, kuigi avamängus ei õnnestunud kõik kuigi hästi ka temal. Valiktsüklis igatahes Poola juba sakslastest korra jagu sai, miks mitte uuesti.

Joachim Löw tunnistas, et tegu on omas vallas Ukrainast parema meeskonnaga. "Poola on väga organiseeritud, see on nende suurim tugevus. Nad ootavad ja teevad kontrarünnakuid. See on nende mäng - kiired üleminekud. Nad on üks parimaid vasturünnakutele orienteeritud meeskondi, mida ma viimase kahe aasta jooksul näinud olen."

Rasmus Voolaid: "Tuleb sõda, mis lõppeb viigiga ja mõlemad meeskonnad kindlustavad endale alagrupist edasipääsu."

Triobeti koefitsendid:

Saksamaa võit - 1,50
Viik - 4,20
Poola võit - 7,25

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK