Jürgens lõi Roomas oma esimesed väravad (14)

Oliver Jürgens lõi täna AS Roma U17 võistkonna eest kaks väravat, aidates oma tiimi 3:2 võiduni Perugia üle.

Jaanuaris Romaga liitunud Jürgens oli vahepeal lisaks U17 võistkonnale jõudnud debüteerida ka juba U18 võistkonna eest. Täna sai avatud ka väravatearve, mis aitas Roma U17 võistkonnal kindlustada oma liigatsoonis liidrikohta.

Perugia vastu tegi Jürgens kaasa kogu kohtumise ning oli Itaalia veebisaidi vocegiallorossa.it mängukirjelduse kohaselt pidevalt aktsioonis. Eesti ründaja sahistas võrku 68. ja 73. minutil, tehes seisuks 2:1 ja 3:1. Mõlemad väravad sündisid karistusala keskelt esimese puutega.

Täna oli võistlustules ka Mattias Männilaane ning Markkus Seppiku koduklubi Holstein Kiel, kes kaotas Saksamaa U19 Bundesligas Herthale hokiskooriga 5:6 ning jätkab 14 klubi seas 10. kohal. Seppik jälgis mängu pingilt, Männilaan puudus koosseisust.