Jürgen Henn: minuga pole koondisest räägitud, aga see hüpe peaks olema sujuvam (2)

Flora peatreener Jürgen Henn. Foto: Brit Maria Tael

Teise järjestikuse Eesti meistritiitli enne hooaja lõppemist juba kindlustanud FC Flora peatreener Jürgen Henn lausus Õhtulehe taskuhäälingus "Kolmas poolaeg", et Eesti koondise peatreeneri kohta ei ole talle seni keegi pakkunud.

"Võin täiesti ausalt öelda, et minuga ei ole sellest hetkel räägitud. Mul on praegu töö olemas. Ja ma ise pole ka sellele seetõttu mõelnud," sõnas 33-aastane Henn saates. Ent kas ta oleks valmis pakkumise korral vastutusrikkasse ametisse asuma?

"Eks ta tahaks kindlasti kaalumist. Ei saaks kohe kätt südamele pannes öelda, et olen sada protsenti valmis. Koondisejalgpall on teistsugune, kindlasti oleks vaja mingit kogemust kas noortekoondistes või koondise abitreenerina – et see hüpe oleks natukene sujuvam. Praegusel hetkel ma ei saa öelda, et ma olen kindlasti valmis," leidis Henn.

Kuivõrd suur hulk praegusi koondislasi mängib igapäevaselt just Floras, puutub Henn lähedalt kokku ka sellega, et koondise võidupõud muserdab mängijaid. "On ikka seda näha. Kõigile, kes sinna lähevad, läheb korda, et nad koondist esindavad. Eks põhirolli kandjatele mõjub see kõige raskemalt, aga kui koondisel ei õnnestu ja sealt tagasi tullakse, siis mõned on vahel emotsionaalselt päris raskes seisus. Tuleb kuidagi koormat kergendada, kas personaalselt rääkida või kuidagi muudmoodi nad positiivsele foonile viia," tõdes Henn.

REKLAAM

2 kommentaari

nojh   •  
(90.191.33.***)
Jürgen tundub selline treener, kes võiks mõne aasta pärast juhtida suuri välisklubisid. Koondis oleks praegu talle liiga vara tõesti.
Jormma   •  
(176.46.55.***)
Ma natuke sooviks mõista seda Henni fenomeni. Tabelis ollakse esimesed, aga kõik kõvad mängud on võit tulnud vastu mängu käiku. Korra on saadi ka viljandilt sisse. Mänge individuaalselt vaadates eimidagi erilist, kogu edu peitub korralikus mängijate reservis. Mis need kvaliteedid Hennul täpsemalt oleks ?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK