Joonas Tamm otsustas, et ei lähe tagasi Poltava Vorsklasse (0)

Joonas Tamm. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Joonas Tamme laenuleping Tallinna Floraga lõpeb juba homme. 30-aastane keskkaitsja rääkis Soccernet.ee-le, et kuigi ta Floras ei jätka, siis ei lähe ta ka tagasi Ukraina kõrgliigaklubisse Poltava Vorskla.

"FIFA-st tuli reegel, et välismängijad ei pea Ukrainasse tagasi minema, kui nad nii otsustavad. Mina tegin samasuguse valiku ja olen ülehomsest vabaagent," avaldas Tamm.

Oma otsust põhjendas ta nii: "Neil ei ole praegu olukord stabiilne, nad veel isegi ei tea, kus ja kuidas nad [Ukraina] liigat edasi mängivad. Nende soov oli, et ma läheksin sinna Konverentsiliiga [eelringi] mänge mängima, aga sel juhul ei saaks ma enam pärast minna klubidesse, kes osalevad samuti Konverentsiliigas."

Teise eelringi raames jookseb Vorskla väljakule 21. ja 27. juulil, vastaseks on Karol Metsa endine koduklubi Stockholmi AIK. Tamm ei tea, kui paljud senised leegionärid Vorsklasse naasevad. "Meeskond koosnes päris suures osas välismaalastest. Ma tean, et mõned mängijad lähevad tagasi ja mõned ei lähe, aga ma ei ole nendega väga palju suhelnud ning ei oska täpsemaid arve öelda. Neil on veel aega komplekteerida, ma arvan, et nad saavad ilusti hakkama, kuigi esimene vastane AIK Stockholm on päris tugev pähkel," arutles Tamm.

REKLAAM

Eesti koondise kaitsja võtab nüüd klubiotsinguid rahulikult: "Otsin klubi kindlasti välismaalt. Suvi on pikk, ootan ja vaatan, mis pakkumised tulevad."

Tamm ei usu, et Floral tema lahkumise tõttu Konverentsiliigas asjad ebaõnnestuvad: "Ma arvan, et nad saavad hakkama ilusti. Nii Seinäjoki kui ka Lilleström tunduvad mängitavad vastased."

Floras veedetud poolaastaga jäi Tamm kokkuvõttes rahule. "Hooaja käigus mind natuke vigastus segas, mistõttu ei saanud ma enamikes mängudes anda endast sadat protsenti. Aga nüüd suvepoole on läinud paremaks ja viimased paar kohtumist sain mängida maksimumiga," lisas ta.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK