Joao Morelli: kõrge ja tihke muru muudab mängud Narvas keeruliseks (0)

Foto: Brit Maria TaelFCI Levadia ründav poolkaitsja Joao Morelli tõdes pärast Premium liiga 23. voorus Narvas sealse Transi vastu saavutatud 3:1 võitu, et FC Flora eilne üllatuskaotus Tartu Tammekale andis Levadiale tänaseks duelliks lisamotivatsiooni.

Morelli arvates oli mängu murdepunktiks tema poolt 45+1. minutil löödud teine värav. "Trans surus meid algusest peale ja ka pärast 1:0 väravat, aga 2:0 tabamus muutis nende hoiakut. Vaheajal rõhutas peatreener, et kolmanda värava löömine on tähtis ja see õnnestuski kohe pärast vaheaega. Andsin karistuslöögist hea tsenderduse ning Gando on ju õhus väga hea," rääkis Morelli.

Flora eilne üllatuskaotus Tartu Tammekale tähendab, et tänase võiduga suurendas Levadia edu kaks mängu vähem pidanud rivaali ees neljale punktile. "Tammeka võit oli kahtlemata ootamatu ja teadmine, et saame vahet suurendada, andis meile lisamotivatsiooni. Tänu tänasele võidule on meie võimalused meistriks tulla taas natuke suuremad."

Mängud Narvas on brasiillase sõnul alati keerulised. "Neil on head mängijad ja vastase tänane esitus avaldas muljet - Transi pallivaldamine ja liikumised valmistasid meile probleeme. Aga töö on tehtud, kolm punkti tabelis ja nüüd ootavad meid juba järgmised väljakutsed.

Transi koduplatsi murukate on tihkem ja kõrgem kui see, millel me tavapäraselt harjutame. Muidugi pole see vabandus ega õigustus, sest tingimused on mõlema meeskonna jaoks samasugused, ent meie jaoks ikkagi harjumatu, mis muudab siin toimuvad kohtumised veidi keerulisemaks," selgitas Morelli.

Premium liiga 24. voorus võõrustab Levadia järgmisel laupäeval Paide Linnameeskonda.