Jälle vana koduklubi vastu sahistanud Jürgens kerkis Itaalia noorteliigas parima väravaküti tiitlit jagama (2)

Oliver Jürgens Interi särgis. Foto: Nõmme United / Facebook

Milano Interi noortesüsteemi kuuluv Oliver Jürgens aitas täna omad U18 liigas 3:2 võiduni enda endise klubi AS Roma vastu.

U18 liigas mängivad 2003. aastal ja hiljem sündinud noormängijad. Roma läks täna 1:0 juhtima, aga teise poolaja keskpaigaks pääses juba ette Inter. 76. minutil löödi lõi Roma väravate eest hoolitsenud Claudio Cassano tabloole taas viigiseisu, ent Jürgens vormistas 83. minutil omade 3:2 võidu.

Enne seda vooru oli U18 liiga parimaks väravakütiks Sassuolo ründaja Vincenzo Ferrara üheksa tabamusega, Jürgens kaotas talle ühega. Sassuolo küll võitis täna 3:1 Laziot, aga Ferrara jäi selles mängus kuivale ja nii tõusis Jürgens itaallase kõrvale.

Kuivõrd omavahel läksid vastamisi liigatabeli kaks esimest, siis kasvatas Inter tänu võidule edu teisel kohal paikneva Roma ees viiele punktile.