Jalgpall on imeline! Haavatud Norwich ja Pukki panid meistri paika (video!) (0)

Inglismaa kõrgliigas šokeeris Norwich õhtu lõpetuseks koduplatsil valitsevat meistrit Manchester Cityt 3:2 võiduga.

Mängu eel räägiti peamiselt Norwichi uskumatust vigastuskriisist, mis jättis eemale mitu olulist lüli. Peatreener Daniel Farke tõdes, et bussi ei saa parkida, kui kaitsjaid ei ole, siin-seal oodati rekordskoore ja valmistuti Norwichi matusteks. Aga nemad ise arvasid teisiti.

Farke jäi lubadusele kindlaks, Norwich mängis oma mängu ja liiga passiivselt peale tulnud City ei suutnud ohje tavapäraselt enda kontrolli alla saada. Poole tunniga juhtis Norwich 2:0, poolajaks küll 2:1, kuid talismani Teemu Pukki värav (teisele oli ta eelnevalt teinud eeltöö) 50. minutil kindlustas tagalat uuesti. City üritas midagi päästa, aga sellest täna ei piisanud.

Tabelis jäävad kahe viimase aasta meistrid nüüd Liverpoolist juba viie punkti kaugusele, mida möödunud hooajal nähtud tasavägist võitlust arvestades võib pidada märkimisväärseks vaheks.

Norwich - Manchester City 3:2 (2:1)
18. Kenny McLean, 28. Todd Cantwell, 50. Teemu Pukki - 45. Sergio Agüero, 88. Rodri