Hõimuvellede jälgedes: ka Soomele köeti Zenicas saun (2)

Kui Eesti koondise jaoks on Bosnia olnud ajalooliselt väga õnnetu koht, siis nüüd sai Zenica sauna tunda ka Soome.

Senise valikturniiri jooksul vaid Itaaliale punkte kaotanud Soome jaoks läks tee Bosnias püstiseks juba avapoolajal, mis kaotati 0:2. Teisel poolajal läksid võõrustajad juba 4:0 juhtima ning Joel Pohjanpalo värav oli soomlastele pelgaks lohutuseks.

Bosnia tõusis tabelis Soomest vaid kahe punkti kaugusele, konkurentsis EM-pääsme nimel on veel ka Armeenia. Samas peavad nii Armeenia kui Bosnia erinevalt Soomest mängima veel ka Itaaliaga.

D-alagrupi põnevusmängus alistas Taani kodus Šveitsi. Võiduvärava lõi Yussuf Poulsen 84. minutil üks-üks olukorrast. Tabelis jääb Šveits kahest esimesest maha juba nelja punktiga, kuid püssi põõsasse viskamiseks põhjust pole, sest neil on üks mäng vähem peetud ning mängida on neil veel mõlema autsaideri Gruusia ja Gibraltariga.