Henn: tiitel läks suvisesse euromängude perioodi, Levadiaga jäime plussi (0)

Jürgen Henn. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tallinna Flora peatreener Jürgen Henn rääkis pärast Tallinna Levadiaga tehtud 2:2 viiki ning meistritiitlita jäämist, et saatuslikuks sai suvine periood, mitte omavahelised kohtumised Levadiaga.

"Pigem ei ole hetkel väga palju emotsioone, sest ma endiselt arvan, et me ei kaotanud seda tiitlit tänase mänguga, vaid see läks sinna euromängude perioodi, kus meil oli korraks raske. Oli palju mänge, kus andsime teistele võistkondadele punkte ära. Kui vaadata omavahelisi mänge Levadiaga, siis oleme nendega ikkagi plussis," rääkis Henn ETV2 otseülekandele.

"Lõpp läks tihedaks, aga me teadsime, et lõpp saab olema meie jaoks raske. Endiselt oleme mängijate üle uhked, et suutsime lõpu teha nii põnevaks ja olime viimase sekundini mängus sees. Loomulikult, olles nii lähedal, siis see kripeldab, aga ma arvan, et kui vaadata tervet aastat, siis tuleb ka õnnitleda Levadiat, sest lõpuks olid nad Premium liigas terve aasta jooksul järelikult selle väikese protsendi võrra stabiilsemad," jätkas Henn.

"Nagu ma ütlesin, olen mängijate üle endiselt uhke - omamata eestlastena sellist ettevalmistust ja kogemust üldse kunagi nii palju mänge järjest mängida. Selles mõttes ongi lihtsalt kahju, et meil ei olnud seda kogemust ja oskust suvel natuke paremini otsustada."

REKLAAM

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK