Hein tõrjus Manchester Unitedi vastu penalti! Eestlane pallis koos Euroopa meistri ja esindusse murdnud talentidega (0)

Karl Jakob Hein tõrjus penalti, aga Arsenali U23 tegi sellest hoolimata 3:3 viigi: Foto: Oliver Tsupsman

Eesti koondise väravavaht Karl Jakob Hein (18) tegi täna Arsenali U23 võistkonna eest kaasa täismängu, kui Premier League 2-s viigistati 3:3 Manchester Unitedi eakaaslastega.

Hein mängiti esmakordselt üle juba kolmandal minutil, kui Hispaania poolkaitsja Arnau Puigmal Unitedi juhtima viis. Arsenal jõudis viigini veerand tundi hiljem, mil karistuslöögist oli täpne Reiss Nelson - mullu 17 Premier League'i kohtumist kirja saanud 20-aastane ääreründaja.

Teise poolaja alguses lõi Manchesteri punane võistkond aga lühikese vahega kaks kiiret väravat, haarates 56. minutiks 3:1 eduseisu. Seejuures vahetult 2:1 värava eel tõrjus Hein penalti, mille järel Puigmal oma teise värava virutas. Folarin Baloguni kaks tabamust aitasid kodumeeskonna aga 3:3 viigini. Seejuures alates 77. minutist mängiti Alex Kirki eemaldamise järel kümnekesi.

Arsenali koosseis oli aga väga esinduslik: lisaks Nelsonile tegi täismängu kaasa mullu 29 Premier League'i matši hingele saanud 21-aastane poolkaitsja Joe Willock, 2016. aastal Portugaliga Euroopa meistriks tulnud 29-aastane äärekaitsja Cedric Soares ja eelmisel hooajal Saint-Etienne'iga Prantsusmaa kõrgliigas pallinud keskkaitsja William Saliba (19).

Liigatabelis on Arsenal viiest mängust kogutud kahe punktiga eelviimasel ehk 12. kohal. United on samade punktidega täpselt enende ees. Tabelit juhib Chelsea 12 silmaga.