Hazard ja Benzema hoolitsesid, et Real saaks häbi maha küürida (0)

Karim Benzema arvele kanti jälle kaks väravat, kokku on tal neid sel hooajal liigas juba kümme. Foto: Scanpix / AP Photo / Alvaro Barrientos

Hispaania karikasarjas kolmapäeval madalama liiga klubilt Alcoyonilt häbistavalt lüüa saanud Real Madrid rehabiliteeris enda kõikumalöönud mainet liigakohtumises Alavesiga, võttes kindla 4:1 võidu.

Koroonaviirusesse haigestunud peatreeneri Zinedine Zidane'i puudumisel juhendas Reali prantslase pikaajaline abiline ja kaasmaalane Davide Bettoni, külaliste mäng näis sellest aga paremakski muutuvat. Casemiro avas juba veerandtunnilise mängu järel skoori, Karim Benzema kasvatas pisut enne pausile minekut edu ja avapoolajale pani punkti palju kriitikat kuulma pidanud, ent seekord säravalt tegutsenud Eden Hazard.

Teisel poolajal suutis Joselu küll karistuslöögi järel Thibaut Courtois'lt nullimängu röövida, ent rohkem ei pidanud belglane muretsema, kuna Alavesi rünnakutes nappis täpsust. Peagi taastas Benzema külaliste kolmeväravalise eduseisu ja nii mindi ka lõpuvileni.

Võit tõstis Reali liidrist Atleticost nelja punkti kaugusele, aga linnarivaalidel on veel kaks mängu varuks. Esimene neist peetakse pühapäeval õhtul, kui võõrustatakse Valenciat. Alaves jätkab oma lahinguid tabeli teises otsas, kus pingutatakse, et mitte väljalangemistsooni kukkuda. Hetkel ollakse sellest vaid punkti võrra kõrgemal, ent jälitajatel on mänge varuks.

Alaves - Real Madrid 1:4 (0:3)