Häberli supervahetusest: olin eelmisel aastal Zenjovi vastu liiga karm, ta läheb ajaga aina paremaks! (0)

Thomas Häberli. Foto: Jana Pipar (arhiiv)

Eesti meeste koondis alistas aasta viimases matšis Leedu. 2:0 võidumängus virutas avatabamuse Sergei Zenjov, kes läheb peatreeneri Thomas Häberli hinnangul ajaga aina paremaks.

Mida sõnas koondise loots Sergei Zenjovile, kes 64. minutil mängu sekkus ja 60 sekundit hiljem palli peaga ristnurka suunas? "Ütlesin talle, et sa tead, mida tegema pead. Ja ta tegi seda taas!" alustas Häberli.

"Tal oli koondises imeline aasta. Mul on tema üle väga hea meel, sest eelmisel aastal olin temaga kogu aeg pisut karm. Ta ei mänginud üldse, sest ütlesin talle ka, et ta ei löö väravaid. Ja nüüd ta lööb väga palju," jätkas Häberli. "Ta on kui punane vein, läheb ajaga aina paremaks!"

Häberli tegi võrreldes Lätiga peetud kohtumisega viis vahetust. Oma võimaluse said Michael Lilander, Rasmus Peetson, Rocco Robert Shein, Markus Soomets ja Erik Sorga. "Nimetasime nad algkoosseisu, sest nad väärivad mänguaega. Tahtsime ka värskeid jalgu. Viis vahetust võib olla liiga palju, kuid nad said hakkama. Nägime palju häid asju. Samal ajal suutsid ka vahetusest sekkunud mängijad oma jälje jätta," sõnas Häberli.

REKLAAM

Üldpildiga jäi Eesti meeste koondise peatreener rahule, sest hea tulemus toodi ära ka korraliku mänguga. "Tahtsime tulemust, tahtsime võita ja tegime selle ära. See on jalgpallis kõige olulisem," alustas ta. "Sooritus oli samamoodi hea. Mäng Lätiga oli hea soorituse, küll aga mitte tulemuse poolest."

"Oleme kõik rahul, nii treener kui ka mängijad. On hea, et lõpetasime aasta sellise mänguga," oli punkt igati väärikas. Kas pronksmedali saamine tõi rõõmu juurdegi? "Minu jaoks on võit sellest medalist tähtsam. Aga jah, muidugi, see on medal. Samas, Lätis toimunud penaltiseeria järel ei mõelnud ma enam mingisuguse medali püüdmise peale."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK