Fredi täpne kuul tõi Manchester Unitedile teise järjestikuse võidu (0)

Manchester Unitedi võidutabamuse autor Fred. Foto: Scanpix / Peter Powell / EPA

Inglismaa kõrgliiga 15. mänguvoor pakkus hulgaliselt närvikõdi: Manchester United alistas Crystal Palace'i minimaalselt, Leeds United sai viigipunkti tänu üleminutite väravale.

Koduväljakül tabeli kümnendal tabelireal paiknevat Crystal Palace'it võõrustanud Manchester United kangutas kaua. Viigilise avapoolaja järel oli pallivaldamine kodumeeskonna kasuks 66/34 ning suuresti sarnases taktis kulges ka teine poolaeg.

Lõpuks, 78. mänguminutil õnnestus Unitedil väravakraan korraks tilkuma saada: karistusala joonel olnud Fred tulistas korraliku kuuli värava tagumisse nurka ning tablool säras 1:0. Sellest piisas Unitedile oma teise järjestikuse võidu teenimiseks.

Tottenhamile külla sõitnud Norwich Cityl oli aga küllaltki kehv päev. 10. minutil viis Lucas Moura omad juhtima, põrutades palli 20 meetri pealt ristnurka. Teisel poolajal virutas nurgalöögi järel lahtiseks jäänud palli võrku Davinson Sanchez. Lõppseisu vormistas 77. mänguminutil karistusalas lustinud Heung-Min Son.

Samal ajal madistasid ka Leeds United ja Brentford. Kodumeeskond asus juba kolmandal minutil juhtima, kui palli suunas võrku Tyler Roberts. Seejärel olid täpsed Brentfordi mängumehed Shandon Baptiste ning Sergi Canos. Võidumõtteid mõlgutanud Brentfordi tõi maa peale tagasi aga vastasmeeskonna 95. minuti tabamus: Patrick Bamford kõmmutas nurgalöögist kasti jõudnud palli võrku ning lõpptulemuseks 2:2 viik.

Leeds United - Brentford 2:2 (1:0)