Flora peatreener pidi uut abilist kõvasti moosima (0)

Foto: Tallinna FC Flora

Tallinna FC Floraga liitus mullu Tartu Tammekas väravavahina tegutsenud Maria Sootak, kellest saab naiskonna abitreener.

Sootak on peatreener Aleksandra Ševoldajeva kõrval töötanud ka Tartumaal. Lisaks on ta ametis olnud U15, U17 ja U18 koondiste juures. Eelmisel aastal putsad varna riputanud Sootak tõdes klubile antud intervjuus, et ei nautinud mängimist enam nii väga. Niisiis kaldus kaalukauss treenimise kasuks.

"Plaan Tallinnasse kolida tuli juba varakult, Flora pakkus mulle sobivaid tingimusi ja põnevat väljakutset," tegi 31-aastane naine algust. "Tegelikult olen Flora naiste süsteemi toimetamisi täpsemalt jälginud juba mitu aastat ja väga austan seda pühendumust, mida klubi naiskonna vastu näitab."

"Samuti tunnen Aleksandrat juba väga pikalt – tean, et iga päev temaga koos töötamist tähendab, et iga päev on võimalik treeneri ja mängijana midagi õppida," jagas Flora värske lisajõud kiidusõnu ka peatreeneri suunas. Sootak jätkas, et suurem osa mängijaid on talle varasemalt tuttavad ning seetõttu teab nii nende pühendumust kui kvaliteeti.

REKLAAM

Kui pikalt pidi Ševoldajeva Sootakut moosima? "Las see jääda pigem saladuseks, aga nii palju võib reeta, et igatahes paari kuuga ta seda ei saavutanud," lisas Flora uus abitreener saladuslikult.

Flora esimene suur proovikivi leiab aset 27. märtsil, kui Superkarika raames madistatakse mullu hõbeda teeninud Saku Sportinguga.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK