Flora ainsa värava autor: kindlasti eeldasime endalt paremat (0)

Jaanika Volkov lõi seisu uuesti viiki 51. minutil. Foto: Kenn Rull

Tallinna FC Flora kaotas Meistrite liiga teises kohtumises Luxembourgi Racing FC Unionile 1:3. Rohesärkide autabamuse autor Jaanika Volkov sõnas kohtumise järel, et olukordi tekitati küll, kuid ehk raiskamise tõttu jäädigi alla.

Millised elemendid said täna saatuslikuks? "Ma ütleks, et me võib-olla mingites kohtades kartsime vastast: võib-olla pidasime ennast liiga nõrgaks, neid liiga tugevaks ja sealt ei julgenud minna mingitesse olukordadesse. Suhtluse poole pealt oli tunduvalt parem kui eelmine mäng, aga jah, ei tea, kas jaksust jäi puudu või lihtsalt kartsime," tegi Volkov Soccernet.ee-ga vesteldes algust.

Vastase jõuline ning kohati piire kompiv mängustiil üllatusena ei tulnud. "Selleks olime valmis. Teadsime, kuidas nad tulevad ja see ei oleks tohtinud probleem olla," sõnas Flora poolkaitsja.

Milliseid jutte räägiti poolajapausil? "Tahtsimegi olukordi paremini lahendada, viia jõude rohkem üles. Olukordi suutsime tekitada, aga raiskasime neid palju ja selle taha see seis jäigi ilmselt," käis Volkov välja.

REKLAAM

17-aastase poolkaitsja viigitabamuse järel sai hoopis Racing-Union parema hoo sisse: kuue minuti jooksul kõmmutati kaks tagasi. "Võib-olla olid nad sel hetkel paremini mängus sees. Nemad ei lasknud ennast sellest segada ja meie jällegi võib-olla lasime ennast sellel väraval mõjutada. Lihtsalt nemad said jõudu veel rohkem juurde," pakkus Volkov.

Kokkuvõttes jätsid kaks kaotust kibeda maigu. "Me kindlasti eeldasime endalt paremat, ei tulnud kaotama siia. Ma ei usu, et me saame rahul olla," lõpetas Flora poolkaitsja.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK