FC Tallinn lõi kõrgemal tasandil mängivale Flora duublile juba avapoolajal neli väravat (0)

Flora U21 meeskond. Foto: Brit Maria Tael (arhiiv)

Kuigi Tallinna Flora U21 mängib Esiliigas ja FC Tallinn Esiliiga B-s, jäi nende meeskondade kohtumises peale FC Tallinn, kes läks juba avapoolajal 4:0 juhtima ja võitis lõpuks numbritega 4:1.

Tegemist oli Evald Tipneri karikavõistluste 1/16-finaaliga. Skoori avas Mihhail Jakovlev, kellele tegid hea eeltöö Mihhail Jumankin ja Matvei Jekimov.

Eriti head hoogu näitas FC Tallinn esimese poolaja lõpus, lüües 39. minutist kuni vaheajavileni kolm väravat. Maksim Kalimullini söödust sahistas ühe puutega võrku Jumankin, Kalimullini kornerist skooris peaga Tihhon Šišov ning kahe söödu andja jõudis seejärel ka ise pika audi olukorras tabamuseni. Flora auvärava lõi 82. minutil 14-aastane Mait Eenmaa.

Kaheksandikfinaalis kohtub FC Tallinn kas Tallinna Zeniti (III liiga) või Viljandi Tulevikuga (Esiliiga).