Endine Reali treener: Bale solvab klubi ja fänne (0)

Gareth Bale. Foto: Real Madridi Twitter

Eelmise sajandi lõpus kuningliku Madridi klubi eesotsas istunud John Toshack rääkis Diario AS-ile, kuidas Gareth Bale solvab meeskonda. Põhjuseks olevat waleslase kehv hispaania keele tase.

30-aastane ääremängija on Madridis olnud alates 2013. aastast. Southamptoni kasvandik on selle ajaga tõusnud klubi suurimate staaride sekka ning saanud kirja 231 kohtumist ning üle saja värava. 2013. aastal Premier League'i aasta mängijaks valitud Bale'il on hiljuti aga olnud väiksemat sorti tüli klubiga ning mees on pikalt otsinud põgenemisteed. Asjad on läinud lausa sinnamaani, et peatreener Zinedine Zidane ise tunnistas, et loodab waleslase lahkumist.

Kuigi huvi mängija vastu on olemas nii Hiinas kui ka Inglismaal, siis momendil on Bale siiski jäämas Madridi. Märkimisväärne on ka fakt, et pallur pole kuue aastaga jõudnud hispaania keelt selgeks saada, mistõttu peab ta alatihti lootma, et ajakirjanikud mõistavad inglise keelt. Kaasmaalane Toshack leiab, et niimoodi veab Bale kohalikke alt: "Tule välja Gareth, tee üks intervjuu, räägi oma suuga. Sa oled olnud seal kuus või seitse aasta ja sa ei räägi seda keelt. Sa solvad niiviisi inimesi, kelle jaoks sa töötad."

"Ta on olnud oluline lüli Real Madridis," jätkas 70-aastane Swansea legend, "Sellest on lihtsalt väga kahju, et ta pole end sidunud riigiga, kus ta elab [oma] toetajatega, kes on seal iganädalaselt. Gareth, lase käia. Võta pisut aega ning õpi seda keelt."

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK