EM-i ennustusmängu esimesed võitjad selged (parandatud!) (0)

Soccernet.ee ja Carlsbergi poolt korraldatav EM-i ennustusmäng jõuab koos turniiriga otsustavasse faasi. Ära unusta ennustada veerandfinaale, sest play-off'ides annab iga täistabamus juba 5 punkti!

Alagrupiturniiril andis iga mängu täpse skoori ennustamine 3 punkti ja lihtsalt võitja või viigi äraarvamine 1 punkti. Sama lihtne punktisüsteem jätkub ka play-off'ides, ainsa erinevusena saab täpse skoori eest nüüd kaks punkti rohkem. Nelja veerandfinaali, kahe poolfinaali ja finaali näol on seega laual veel 35 punkti.

NB! Play-off'ides tuleb ennustada kohtumise normaalaja tulemust. Lisaaeg ja penaltiseeria ei oma ennustusmängus tähtsust.

24 grupimänguga oli võimalik koguda maksimaalselt 72 punkti. Edukaimana küündis kasutaja AL1983 30 punktini ning talle järgnesid kasutajad Rafael7 ja mazz 29 punktiga. Ühtekokku on silma kirja saanud koguni 848 ennustajat.

Carlsberg autasustab grupiturniiri kahte parimat ennustajat VIP-paketiga Katusekino Carlsberg Arena jalgpallitelgi finaalmängule 1. juulil. Kuna kasutaja mazz on Soccerneti töötaja ning auhindadele seega ei kandideeri, võidavad VIP-paketi AL1983 ja Rafael7. Mõlemad saavad võtta kaasa sõbra ning nautida turniiri lõpplahendust kõikide mugavustega Eesti uhkeimal ühisvaatamisel Viru keskuse katusel. Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel.

REKLAAM

Ennustusmäng pole aga veel kaugeltki läbi, sest turniiri kokkuvõttes ootavad kolme parimat ennustajat Carlsbergi rikkalikud ja mitmekesised auhinnakomplektid, mis peaksid vastama iga jalgpallifänni unistustele. Lisaks läheb kõigi ennustajate vahel loosimisele veel kümmekond Carlsbergi kui EURO2012 ametliku sponsori meenet.

Ennusta veerandfinaale ja vaata edetabelit!

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK