Elva edenes viimasena karikavõistluste 64 parima sekka (0)
Evald Tipneri nimelistel Eesti karikavõistlustel peeti uue hooaja viimane avaringi kohtumine, kus FC Elva ei lasknud end Eesti Maaülikooli Spordiklubil üllatada.
Esiliigas palliv Elva sai III liiga klubi vastu oodatud võidu, võites koduplatsil poolaja 2:0 ja kogu mängu 3:0. 64 parima seas ootab neid ees IV liiga klubi Viimsi Lõvid.
Tulemus:
24. juulil kell 19 Elva linnastaadionil
FC Elva - EMÜ SK 3:0 (2:0)
27. Tarvo Timm, 44. Jürgen Kuresoo, 86. Raido Kuus
Kõik 1/32-finaalpaarid (Premium liiga klubid rasvases):
FC Kose (II liiga) – Paide Linnameeskond III (II liiga)
FC Puhkus Mehhikos (RL) – Kohtla-Järve JK Järve II (II liiga)
Tallinna JK Legion (EL) – JK Narva Trans (PL)
FC Järva-Jaani (III liiga) – Tartu JK Welco (EL)
FC Elbato (RL) – Maardu Linnameeskond (PL)
NPM Silmet (RL) – Tallinna FC Flora U19 (II liiga)
FC Teleios (RL) – Põhja-Tallinna JK Volta (ELB)
SC ReUnited (RL) – Pärnu JK Poseidon (II liiga)
Kristiine JK (IV liiga) – Paide Linnameeskond (PL)
Tallinna FCI Levadia (PL) – Tallinna FC Zenit (III liiga)
Maarjamäe FC Igiliikur (III liiga) – Viljandi JK Tulevik (PL)
Tallinna JK Jalgpallihaigla (IV liiga) – FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (III liiga)
Tallinna FC Hell Hunt (III liiga) – JK Tallinna Kalev (PL)
JK Pärnu Sadam (RL) – FC Otepää (III liiga)
FC Elva (EL) – Viimsi Lõvid (IV liiga)
Tallinna FC Flora (PL) – Kohtla Nõmme (RL)
Kohtla-Järve JK Järve (EL) – Võru FC Helios (ELB)
Põhja-Tallinna JK Volta II (II liiga) – FC Jõgeva Wolves (II liiga)
Viimsi JK (ELB) – Raplamaa JK (II liiga)
Pärnu JK Vaprus (EL) – JK Tallinna Kalev III (II liiga)
Anija JK (III liiga) – Märjamaa Kompanii (III liiga)
FC Tallinna Wolves (IV liiga) – FC Vastseliina (III liiga)
Põhja-Sakala (II liiga) – Tartu FC Helios (III liiga)
Nõmme Kalju FC (PL) – Keila JK (ELB)
FC Lelle (IV liiga) – JK Tabasalu (ELB)
Läänemaa JK (II liiga) – Tallinna FC Flora U21 (EL)
Team Helm (RL) – Rumori Calcio Tallinn (III liiga)
Rasmus Värki Jalgpallikool (RL) – Tallinna FC Eston Villa (III liiga)
FC Kuressaare (PL) – JK Kernu Kadakas (III liiga)
Tallinna JK Legion II (II liiga) – FC Äksi Wolves (III liiga)
FC Nõmme United (ELB) – Tartu JK Tammeka (PL)
JK Loo (III liiga) – Tallinna FC Eston Villa II (IV liiga)