Eintracht tegi Mönchengladbachil selja prügiseks ja tõusis tagasi esinelikusse (0)

Eintrachti Frankfurt alistas 3:1 Mönchengladbachi ning tõusis Bundesliga tabelis tagasi neljandale kohale. Foto: Scanpix / Moritz Müller / IMAGO

Saksamaa Bundesliga 11. mänguvoorus tampis Eintrachti Frankfurt võõral väljakul 3:1 ära Mönchengladbachi ning tõusis liigatabeli neljandaks.

Külalised alustasid teravalt ning juba kuuendal minutil mindi Jesper Lindströmi väravast juhtima. Möödus pisut üle 20 minuti ning eduseisu duubeldas Junior Dina Ebimbe. Enne poolaja lõppu lõid Eintrachti mehed veel kolmandagi, kui 45. minutil sai Lindström kirja oma teise tabamuse. Võõrustajad kuivale ei jäänud, sest 72. minutil sai jala valgeks Marcus Thuram.

Thurami tabamusest jäi väheks, kindel 3:1 võit Eintrachtile. Eintrachti Frankfurt tõuseb teenitud kolme punkti najal tagasi neljandaks, möödudes täna 5:0 võidutsenud Dortmundi Borussiast. Mönchengladbach on liigatabeli üheksandal kohal.

Mönchengladbach - Eintrachti Frankfurt  1:3 (0:2)