Eesti U19 koondis pidi tunnistama Poola paremust (0)

Eesti noortekoondis pidi vastu võtma kaotuse Poolalt. Foto: Liisi Troska
Kolmapäeval Itaalia koondise lõpuminutite väravatest 2:0 alistanud eestlased pidid täna tunnistama poolakate samaskoorilist paremust.

Kohtumise avavärav sündis 65. minutil, kui vahetusest sekkunud Tomasz Pienko reaaliseeris enda teenitud penalti. Teine tabamus tuli neli minutit hiljem, kui sama mees lõi ühe puutega palli võrku pärast George Chmieli läbisöötu. UEFA kodulehe andmetel jäid pealelöögid Poola kasuks 34:2 (neist raamide vahele 8:2) ning nurgalöögid 8:1.

Teisipäeval kohtub Alo Bärengrubi juhendatav Eesti koondis kell 15.00 Bosnia ja Hertsegoviinaga, kes on mõlemad oma kohtumised kaotanud vastavalt 0:2 Poolale ja 2:3 Itaaliale.