Eelmistel hooaegadel napilt pääsenud Elche otsib endiselt esimest võitu (0)

Getafe ründaja Enes Ünal ja Elche kaitsja Pedro Bigas. Foto: Scanpix / Martinez Valero / EPA

Kahel viimasel hooajal napilt Hispaania kõrgliigasse püsima jäänud Elche ei saa tänavu kuidagi jalgu alla, sest 12 vooru järel ollakse ainus võiduta meeskond.

Seekord jäädi koduväljakul 0:1 alla Getafele, kelle tabamuse eest hoolitses teise poolaja alguses türklane Enes Ünal, kes lõi oma hooaja neljanda liigavärava. Seejuures oli Elchel suurepärane võimalus viigistamiseks, kuid argentiinlane Lucas Boye ei realiseerinud 87. minutil penaltit.

Eelmised kolm kohtumist viigistanud Getafe tõusis võiduga 14. kohale. Elche on 12 mänguga saanud neli viiki ja kaheksa kaotust ning lähirivaalid jäävad kuue punkti kaugusele. Eelmisel hooajal edestas Elche lõpuks väljalangemistsooni nelja ja üle-eelmisel kahe punktiga. Tänavu ollakse aga kindlalt väljakukkumise kursil.

Euroopa tippliigades on lisaks Elchele veel võiduarve avamata ka Cremeonesel, kes on Itaalias saanud 12 mänguga viis viiki ja seitse kaotust.

Elche - Getafe 0:1 (0:0)