Eddie Cardoso: viimane mäng on minevik, töötame edasi ja tahame piletit Konverentsiliigasse (0)

Eddie Cardoso. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Nõmme Kalju peatreener Eddie Cardoso sõnas päev enne karikafinaali Paide Linnameeskonnaga, et Premium liigas saadud valus kaotus Tallinna Levadialt on unustatud. Kõik mõtted on sellel, et homme karikas pea kohale tõsta ja klubile eurosarjapilet teenida.

Paide on naturaalsel murul mänginud neli viimast mängu, kuid Kalju mitte ühtegi. Cardoso sõnul on see Paide eelis. "Muidugi on see Paide eelis. Nad on pärismurul juba harjunud, meie oleme kaks ja pool treeingut pärismurul teinud. Ma arvan, et meie motivatsioon on palju kõrgemal ja me ei pea muretsema, mis murukattel mängime. Jumal tänatud, et see mäng toimub pärismurul, mitte kunstmurul," lausus Cardoso mängueelsel pressikonverentsil.

"See ei ole lihtsalt karikafinaal, vaid mängime ka selle nimel, et Eestit esindada Konverentsiliigas. See on meile suur motivatsioon. Me teame, et klubi tulevik on mängus, mängijatel samamoodi. Ma arvan, et saame sellest mängust natuke eurosarjamaitset tunda, sest palju on mängus. Me oleme selleks mänguks valmis ja tahame saada piletit Konverentsiliigasse."

"Ma arvan, et kõike võib juhtuda. Ma arvan, et tuleb pingeline mäng. Mõlemad meeskonnad mängivad ründavat jalgpalli ja mõlemale meeldib palliga mängida, aga ilmselgelt on mängus ka emotsioonid ja peame aru saama, kuidas selles osas tasakaal leida. Teame ka seda, et võib tulla lisaaeg ja penaltid. Me peame sellisteks asjadeks valmis olema, aga ootan head mängu ja head esitust oma meeskonnalt, et tõsta karikas," kommenteeris Cardoso, kelle sõnul on Kalju alates jaanuarist penalteid harjutanud. 

REKLAAM

Paide tugevustest ja nõrkustest: "Paide on individuaalselt hea meeskond. Neile meeldib palliga mängida ja nad on selles päris head. Neil on ründeliinis head mängijad ja see on nende tugevus. Vaadake nende viimased mänge ja see ütleb kõik nende rünnaku kohta. Nõrkused, ausalt öeldes arvan, et Paidel ei olegi nõrkusi," muigas Kalju peatreener.

"Peamine asi, mida [pärast viimast liigamängu] teinud oleme, on taastumine. Suurt midagi ei ole saanud teha. Kõik, mis teinud oleme, on videoanalüüs, et näidata, kus saaksime olla paremad. Eelmine mäng on minevik ja liigume järgmise juurde. Poisid teavad, et peame selle võimalikult kiiresti unustama. Ma ütlesin neile pärast mängu, et täna nutame ja homme hommikul alustame uuesti. See on minevik ja peame edasi töötama. Kõik teavad, kui oluline see hooaeg on meie jaoks. Meie kontrollime ainult seda, mida saame kontrollida. Meid ootab ees tähtis mäng. Kõik nutmised nutsime ära sel õhtul. Liigume edasi ja oleme homse osas päris enesekindlad."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK