Ebaviisakalt legendaarse kapteni minema saatnud Valencia saab otsust juba kahetseda (0)

Sel suvel mitu põhimängijat rahuliku südamega minema saatnud Valencia saab oma otsust juba kahetseda, kui meeskonna endine kapten Villarreali nende vastu võidule tüüris.

"Mul on siin linnas kaks kodu. Üks on maja, kus perega elan. Teine on Mestalla." rääkis pisarates Dani Parejo oma kodust antud pressikonverentsil Valencia fännidele. Seda mõni aeg pärast seda, kui Valencia üheksa aastat meeskonnas olnud Parejo minema kupatas. Kõigest kõleda pressiteatega, aga mitte südamliku hüvastijätuga.

Tiksus 64. minut, seis 1:1, saatis Villarreali peatreener Unai Emery platsile Francis Coquelini, samuti Valenciast palgatud poolkaitsja. Parejo alustas kohtumist Villarreali algkoosseisus. Viis minutit hiljem sai Emery juba tähistada Dani Parejo võiduväravat, mida mees ise tähistada ei soovinud.

Tänase päeva esimeses kohtumises leppisid Eibar ja Osasuna 0:0 viiki. Lisaks Villarrealile on võidukas olnud ka Athletic Bilbao, kes sai kodus 2:0 jagu Levantest. Loomulikult tõstis Valencia fännide suureks meelehärmiks Parejo värav Villarreali ka tabeliliidriks.

Villarreal - Valencia 2:1 (1:1)