Conte võttis Paskotši pingile ka poolfinaaliks, aga Chelsea näitas võimu (0)

Maksim Paskotši. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Tottenham Hotspuri peatreener Antonio Conte võttis teist kohtumist järjest Maksim Paskotši esindusmeeskonna koosseisu, vahetusmängijate hulka.

Pühapäeval vaatas Eesti koondise kaitsja Paskotši varupingilt, kuidas Tottenham alistas Inglismaa karikavõistlustel Morecambe'i kaotusseisust 3:1. Nüüd aga pidi ta tunnistama, kuidas Spurs kaotas liigakarika poolfinaali teises kohtumises 0:1 Chelseale ja langes koondtulemusega 0:3 konkurentsist.

Avamängu kaotas Spurs võõrsil 0:2 ja kui Antonio Rüdiger ka teises kohtumises Chelsea juba 18. minutil ette viis, võis hakata Londoni sinisele klubile finaalikohta broneerima. Teise poolaja keskel sai küll ka Harry Kane palli väravasse, ent kodupubliku rõõm jäi üürikeseks, sest tabamus tühistati suluseisu tõttu.

Chelsea vastane liigakarika finaalis, mis peetakse Wembleyl 27. veebruaril, on kas Liverpool või Arsenal. Tolles paaris lükati avamäng eelmisel nädalal edasi, kuna Liverpool oli koroonaviiruse küüsis, seega peetakse neljapäeva õhtul Anfieldil alles esimene kohtumine ning kordusmäng leiab Emiratesi staadionil ehk Arsenali koduväljakul aset nädala pärast.