Conte: meie edu võti peitub klubimentaliteedis (0)

Foto: chelsea-news.co.uk

Paljukiidetud Itaalia koondise peatreener Antonio Conte sõnas meediale enne veerandfinaali, et Saapamaa edu saladusi tuleks otsida eelkõige õigest häälestusest.

Itaalia koondis saabus Prantsusmaal toimuvale EM-ile pealtnäha vananeva ning staaridevaba meeskonnana, jättes endast küllaltki mängitava vastase mulje.

Tänaseks on aga Conte juhitav meeskond jõudnud välja turniiri veerandfinaali, alistades teel kaheksa parima hulka ka valitseva meistri Hispaania kuivalt 2:0.

"Ma olen alati öelnud, alates minu Itaalia peatreeneri toolile asumisest, et edu saavutamiseks on vaja võtta üle klubimentaliteet - olla nagu meeskond, kes mängib koos iga nädal. Me ei saa jääda mõtlema, nagu oleksime kokku klopsitud," sõnas 46-aastane juhendaja.

REKLAAM

Erilist rahulolu pakkus Contele aga oma alluvate järjepidev esitus: "Olen kõige õnnelikum just oma mängijate üle. Oleme rohkem kui kuu aega näinud vaeva nii taktikaliselt, tehniliselt kui ka vaimselt, eesmärgiga kõiki üllatada ning ma arvan, e teatud kontekstis oleme seda juba suutnud ka teha."

Oma järgmise vastase Saksamaa suunal ei hoidnud tulevane Chelsea peatreener aga kiidusõnu hõlma all: "Järgmise vastase näol on tegemist parima meeskonnaga turniiril. Mäng saab olema ülimalt raske."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK