Chelsea jäi 0:3 taha, aga sadade miljonite asemel päästsid Lampardi naha oma kasvandikud (1)

Inglismaa kõrgliiga 21. mängus nähti lõpuks hooaja esimest viiki, kui West Bromwich Albion ja Chelsea 3:3 seisuga kohtumise lõpetasid.

Uustulnuk West Bromwich kaotas hooaja esimesed kaks kohtumist väravate vahega 2:8. Teoorias poleks neil tohtinud tiitlisoosiku Chelsea vastu varianti olla - saati, kui külaliste eest tegi debüüdi legendaarne keskkaitsja Thiago Silva, kes kohe ka kaptenipaela kandis.

Mäng algas aga tõelise pauguga - Callum Robinsoni väravad viisid West Bromi 25. minutiks 2:0 ette ja teise tabamuse juures oli peasüüdlaseks just Silva. Kaks minutit hiljem oli aga seis juba 3:0 ning Chelsea poolehoidjad ei saanud enam süüdistada ka Kepa Arrizabalagat, sest maailma kalleimat hinnasilti kandev väravavaht jäeti pingile ja alustas Willy Caballero.

Teiseks poolajaks tegi Frank Lampard kaks vahetust - platsile tulid Cesar Azpilicueta ja Callum Hudson-Odoi ning mõlemad mehed hakkasid kohe tegema. Azpilicueta nime taha kirjutati Mason Mounti väravale eeltöö, Hudson-Odoi lõi 70. minutil seisuks 2:3. Viik võideldi välja alles kolmandal lisaminutil, kui võrgu pani sahisema Tammy Abraham. Niisiis kulutas Chelsea suvel enam kui 200 miljonit eurot, aga väravaid lõid mehed, kes on klubi omad kasvandikud.