Cagliari treener vallandati enne hooaja viimast mängu: see oli võimatu klausliga leping (0)

Foto: Cagliari Calcio Twitter

Nüüdseks juba endine Cagliari peatreener Walter Zenga tunnistas, et talle eesmärgiks seatud  ülesandeid polnud võimalik täita.

Zenga kinnitas, et ta sai vallandamisteate vahetult enne hooaja viimast mängu, mille Cagliari kaotas Milanile 0:3. Tolle mängu esimene tabamus kirjutati õnnetult Ragnar Klavani omaväravaks. President Tommaso Giulini kinnitas Sky Sportile juba mängule eelnenud intervjuus, et klubi on dialoogis Eusebio Di Francescoga, kes viimati juhendanud Romat ja Sampdoriat.

"Ma sain pärastlõunal teada, et mind vallandatakse," tõdes Zenga nii pressikonverentsil kui ka Skys. "Ma usun, et ma tõin siia klubisse kirge ja professionaalsust. Iga president võib ise otsustada, kes tema treener on ja kui ta sellise otsuse tegi, siis ju tal oli põhjust."

"Ma tean, et ma polnud rohkemaks suuteline. Võibolla poleks ma seda tööd üldse võtma pidanud, sest see oli võimatu klausliga. Et lepingut pikendataks, pidin ma meeskonna seitsmendale kohale tüürima. Juba toona tundus see kahtlane, aga kirg sai minust võitu. Siiski on tegu hea kogemusega."

REKLAAM

Klavan ja Cagliari lõpetasid hooaja 13. kohal ja soovitud 7. positsioonist jäi puudu 17 punkti. Selle hooajaga sai läbi ka Klavani leping, aga mis saab edasi, pole veel teada.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK