Bundesligas algas nädalavahetus ründajate löögitrenniga (0)

Saksamaa kõrgliigas pandi vutinädalavahetuse alustuseks püsti vägev väravafestival, kus jäi peale juba kolmanda järjestikuse võidu noppinud Wolfsburg.

Eelmisel nädalavahetusel üllatuslikult Müncheni Bayernilt viigi pätsanud Bremeni Werder proovis täna surve alla panna Wolfsburgi ja seda õnnestunult. Esimesel poolajal tehti raamide vahele viis pealelööki ja kõik lõpetasid ka võrgus. Leonardo Bittencourt lõi küll Bremeni 1:0 juhtima, aga Bote Baku, John Brooks ja Wout Weghorst suutsid vastata ja poolaeg lõppes koguni seisuga 3:2.

Teise kolmveerandtunni alustuseks saatis Brooks palli uuesti võrku, aga valesse. 3:3 ja võit oli taas emma-kumma võtta. Tugevama õigusega noppis selle siiski endale Wolfsburg, kes Weghorsti hooaja kuuenda tabamuse toel lõpuks 4:3 ja 5:3 tulid.

Enne tänast oli Werder leppinud koguni viis kohtumist järjest 1:1 viiki. Viimati ei lõppenud matš selle seisuga 3. oktoobril.

Wolfsburg - Bremeni Werder 5:3 (3:2)
22. Bote Baku, 25. John Brooks, 37., 76. Wout Weghorst, 90+5. Bartosz Bialek - 13. Leonardo Bittencourt, 36. Kevin Mohwald, 47. ov. John Brooks