Bundesliga loobub koroonaviiruse tõttu ühest oma firmamärgist (0)

Müncheni Bayern tuli tänavu kaheksandat hooaega järjest Saksamaa meistriks. Järgmine hooaeg mängitakse Bundesligas talvepausita. Foto: Bayerni Twitter

Saksamaa jalgpalliliit avalikustas reedel kalendri klubihooajaks 2020-21, kust ilmnes, et Bundesliga üks tuntud firmamärke - pikk talvepuhkus - jäetakse järgmisel hooajal ära.

Tippklubide hooaeg algab 11. septembril, kui on kavas Saksamaa karikasarja esimene ring. Bundesligaga alustatakse nädal aega hiljem, mis on rohkem kui kuu aega tavapärasest hiljem.

Koroonaviirusest tingitud seisaku tõttu on august tänavu ette nähtud Meistrite ja Euroopa liiga lõpuleviimiseks, mistõttu ei saa tippliigad, kelle klubid eurosarjade lõppfaasis osalevad, sel ajal oma mänge pidada. Seega alustatakse septembris ja kalender on tavapärasest kokkusurutum.

Saksamaa puhul tähendab see tavapärasest kolmenädalasest talvepuhkusest loobumist. Kui hooajal 2019-20 kestis Saksamaa tippklubide talvepaus 23. detsembrist 17. jaanuarini, siis hooajal 2020-21 mängitakse 23. detsembril karikamänge ja jätkatakse Bundesligaga juba 2. jaanuaril.

Lisaks teatas Bundesliga reedel, et toetab klubisid suhtlemisel liidumaade terviseametitega, et koostada plaanid, kuidas saaksid fännid turvaliselt staadionitele naasta. 

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK