Brentford alistus penaltitega, Everton lendas kolinal välja, Leicester City tegi oma ära (0)

Jamie Vardy lõi kaks väravat. Foto: Scanpix / CARL RECINE / REUTERS

Inglismaa liigakarikasarja kolmandas ringis peeti esimesed kohtumised. Brentford pidi kaotust tunnistama penaltiseerias. Everton alistus suurelt liigakaaslasele Bournemouthile ning Leicester City võitis Newport Countyt.

Premier League'is viisakat 11. tabelirida hoidev Brentford ei suutnud normaalajal neljanda liiga võistkonna Gillinghami vastu oma paremust maksma panna. Kohtumise võitja otsustati penaltiseerias, kus näitasid täpsemat jalga Gillinghami mehed, võidutsedes skooriga 6:5.

Kodus mänginud Bournemouth otsustas Evertoni vastu asjad ära viimase 15 minutiga, kui 2:1 eduseis suurendati 4:1 peale. Tabamuse said kirja Jamal Lowe, Junior Stanislas, Emiliano Marcondes ja Jaidon Anthony. Evertoni auvärava lõi Demarai Gray. Liigas võitlevad mõlemad meeskonnad püsimajäämise nimel, kuivõrd Everton on tabelis 16. ja Bournemouth nende järel 17. positsioonil.

Leicester City ei jätnud kolm liigataset madalamal mängiva Newport County vastu midagi juhuse hooleks, võidutsedes lõpuks 3:0. Avapoolaja lõpus James Justini poolt löödud väravale tuli teisel poolajal kaks tükki lisaks, mõlema autoriks oli klubi elav legend Jamie Vardy.

Bournemouth - Everton 4:1 (1:0)
7. Jamal Lowe, 47. Junior Stanislas, 78. Emiliano Marcondes, 82. Jaidon Anthony - 67. Demarai Gray

Brentford - Gillingham 1:1 (1:0), penaltitega võitis Gillingham 5:6