Bologna lõi derbimängus kolm väravat ja naasis võidulainele (0)

Bologna ründaja Marko Arnautovic (vasakul) lõi oma liigahooaja kaheksanda värava. Foto: Scanpix / Elisabetta Baracchi / EPA

Bologna alistas Itaalia kõrgliiga 15. voorus peetud Emilia Romagna maakonna derbis Sassuolo 3:0 ning teenis neljanda võidu viimase viie liigamängu jooksul.

Skoori avas 30. minutil Michel Aebischer, kes suunas Jhon Lucumi madala tsenderduse tagumisse küljevõrku. Tänavusel MM-finaalturniiril Šveitsi koondisesse kuuluv Aebischer sai kirja oma karjääri esimese värava Serie A-s.

Teise poolaja alguses andis Roberto Soriano läbisöödu Marko Arnautovicile, kes pettis puurivaht Andrea Consigli pikali ning veeretas palli tühja võrku. Arnautovic asub kaheksa tabamusega Itaalia kõrgliiga väravaküttide edetabelis teisel kohal.

Kohtumise viimase värava lõi Lewis Ferguson. Ta mängis Nicolas Dominguezega seina ning keerutas palli karistusala nurgast kaunilt tagumisse ristnurka.

Enne mängu olid Bologna ja Sassuolo võrdsete punktide peal. Eelmises voorus 1:6 Milano Interile kaotanud, kuid nüüd võidulainele naasnud Bologna paikneb praegu 11. ja Sassuolo 14. kohal.

Bologna - Sassuolo  3:0 (1:0)